yükleniyor...

Apple Eylül'de Yeni Bir Bombayla Geliyor !

Apple bildiğimiz üzere sürpriz yapmasını seven bir şirket . Ve ayrıca One More Thing sloganının efsaneleşmesini sağlayan bir şirket. Böyle olunca da sürprizler beklememiz çok normal . Bu sefer sürpriz ise Tv alanında . Detaylar haberimizde..

image

Apple Tv’nin, iPhonelar ile birlikte eş zamanlı çıkması bekleniyor. Apple Tv’nin yeni özelliklerine gelecek olursak eğer A8 System in Chip’inin gelmesi bekleniyor. Ayrıca daha fazla depolama alanına sahip olması beklenen Apple Tv’nin fonksiyonları dokunmatik özelliğe sahip olan bir kumanda ile gelmesi bekleniyor. Kumandanın içinde ise Siri fonksiyonunun gömülü olarak gelmesi bekleniyor.

Yeni gelen raporlara göre ise Apple ‘ın bu konu hakkında bağımsız bir canlı yayın platformu oluşturma isteğinin de olduğu ve çalışmalarının bu yönde de olduğu söyleniyor. Bakalım Eylül’de nasıl sürprizler bizi bekliyor..

Apple Eylül'de Yeni Bir Bombayla Geliyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Eylül'de Yeni Bir Bombayla Geliyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları