SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
702
260 0

Apple Eylül ayında fiyat değişikliğine gidecek

Apple Eylül ayında fiyat değişikliğine gidecek
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Apple piyasaya sunacağı yeni akıllı telefonu olan iPhone 8’den sonra büyük indirimler yapacak gibi duruyor. Yeni çıkaracağı akıllı telefonu olan iPhone 8’in ise Eylül ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Detaylar için haberimizi okuyun.

Dünyanın en çok kullanılan akıllı telefonlarından bir tanesi olan Apple iPhone serisinde fiyatlarda bir oynama olması bekleniyor. Eylül ayı içerisinde yeni modellerini duyuracak olan Apple, her sene olduğu gibi bu sene de çıkaracağı akıllı telefonlar ile piyasanın neredeyse yüzde ellilik kısımının sahibi olacak. Pastanın büyük bir kısımına sahip olmasının en büyük nedeni olarak ürünlerin de çok fazla fiyat kaybı yaşanmaması gösteriliyor. Dünyanın en büyük elektronik üreticisi ve teknoloji geliştiricisi olarak bilinen Apple’ın son yıllarda çıkarmış olduğu telefonların büyük bir kısımı kendisini tekrar ediyor.

APPLE YENİ İPHONE 8 FİYATINDA DEĞİŞİKLİKLER YAPACAK

Apple Inc. kurucusu olan Steve Jobs vefat ettikten sonra yenilikçi ürünler ortaya koyamayan ya da koymak istemeyen Apple’ın yeni çıkaracak olduğu iPhone 8 modeli ile büyük yenilikler yapması bekleniyor. Prototip olarak gösterilen çizimler sonucunda yeniliklerini daha çok ekran teknolojilerine yapacak gibi gözüken Apple için değişim ne yönde olacak büyük bir merak içerisinde bekliyoruz. Apple’ın yeni çıkaracak olduğu iPhone modelinin isminin şuanda iPhone 8 olması bekleniyor.

Yeni çıkarılacak olan cihazın piyasaya girmesi ile daha önceden piyasaya sunulan Apple telefonlarının büyük bir çoğunluğunda büyük indirimler olması söz konusu olacak. Bu indirimlerin ne zaman başlayacağı ise şuanda net olarak bilinmemekle birlikte Apple’ın yıllardır süre gelen lansman ayı olan Eylül ayında başlayacağını şuan için ön görebiliriz. Şayet şu dönem içerisinde telefonunuzu değiştirip bir Apple ürünü almak istiyorsanız biraz beklemeniz sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Apple Eylül ayında fiyat değişikliğine gidecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Eylül ayında fiyat değişikliğine gidecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple Eylül ayında fiyat değişikliğine gidecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Wish, Türkiye’ye Entegre Oldu!
Wish, Türkiye’ye Entegre Oldu!
Motorola Moto G30’un özellikleri belli oldu
Motorola Moto G30’un özellikleri belli oldu
Redmi K40’ın özellikleri belli oluyor
Redmi K40’ın özellikleri belli oluyor
Lenovo K13’ün özellikleri sızdırıldı
Lenovo K13’ün özellikleri sızdırıldı
Motorola Moto G10’un özellikleri belli oldu
Motorola Moto G10’un özellikleri belli oldu
Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 hakkında tüm detaylar
Samsung Galaxy Z Fold 3 ve  Z Flip 3 hakkında tüm detaylar
Realme Race görüntülendi
Realme Race görüntülendi
Xiaomi Mİ 11 Pro Plus’a dair özellikler ortaya çıkıyor
Xiaomi Mİ 11 Pro Plus’a dair özellikler ortaya çıkıyor

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.