yükleniyor...

Apple CarPlay, BMW Araçlarında Kullanıma Sunuluyor !

Akıllı otomobiller geleceğin en gözde ürünleri olarak görülüyor . Bu adımda çok fazla yol alınması gerek , bu konuda da çalışmalarda bulunan şirketlerden biriside Apple. Apple’ın CarPlay sistemi , araç kullandığımız sırada mobil cihazımızı da kolayca yönetebilmemizi sağlıyor. Fakat ekstra ücret ödememiz gerekiyor. Ayrıntılar haberimizde..

Apple, dünyanın otomobil devlerinden biri olan BMW ile işbirliğine gidiyor ve araçlarında kendi sistemlerini kullanıma sunuyor. Fakat bu sistemin kesinlikle aracınızda yer almasını istiyorsanız özellikle 2 serisi veya üstü bir otomobile sahip olmanız gerekiyor. Ekstra ücret ödediğiniz takdirde de bu servis otomobilinizde yer alıyor.

IMG_1612

Bu ücret ise yaklaşık olarak 300 Dolar. Arabanıza vereceğiniz parayla mukayese edilirse pek pahalı sayılmaz diyebiliriz.

Ayrıca bu sistem, mesajlarınızı görüntülemede , çağrılarınızı yanıtlamada ve Apple Müzik’ten müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Navigasyon özelliğine değinmemize gerek yok , her arabada artık var olan bir teknoloji.

Şuanda küresel anlamda bu proje hayata geçmedi . ABD öncelik sırasında ilk sırada , sonrasında ise Avrupa gözüküyor. Bizde bu teknolojiyi dört gözle bekliyoruz..

MERT BÜYÜK / TECHNOSFER

Apple CarPlay, BMW Araçlarında Kullanıma Sunuluyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple CarPlay, BMW Araçlarında Kullanıma Sunuluyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla