yükleniyor...

Apple , Apple Watch için Yeni Kayılarını Tanıttı

Apple, geçen ay yaptığı Let Us Loop You İn etkinliğinde bir takım cihazlarını tanıtmış ve ayrıca Apple Watch için de yeni kayışlarını tanıtmıştı. Bu tanıtımdan hemen sonra beklenmeyen bir şey karşımıza çıktı ve Apple bu koleksiyona yepyeni kayışlar ekledi.

hoco-hermes-apple-watch-band-cuff-09

Etkinlikte tanıttığı kayışlar 7 farklı çeşitte ve ayrıca naylon yapısındaydı. Bu sefer ise işbirliğine gittiği Hermes kayışlarının çeşitliliğini arttırdı. Daha lüks ve daha elegant kesimi hedefleyen bu kayışlar ile birlikte Apple Watch, göz dolduracak gibi görünüyor. Hermes , ünlü bir Fransız firması ve bu konudaki kalitesiyle de adından söz ettiriyor.

Fakat daha önemlisi olan bu kayışlar , etkinlikte tanıtılan kayışlara göre tahmin edebileceğiniz üzere daha pahalı olacak. Peki fiyatlar neler ?

hermes-apple-watch-640x288

Hermes Tek Tur Kayışları, 38 mm-42 mm olmak üzere iki farklı ebatta kullanıcılara sunulacak. Kayışların fiyatları, Tek Tur ve Çift Tur kayış olmalarına göre farklılık gösterecek.

Hermes Tek Tur Kayışları 38-42 mm ebatında safir mavisi, geyik kahverengisi, yangın turuncusu ve siyah olarak 340 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Çift Tur Kayışları almak isteyenler ise 490 doları gözden çıkarmak zorundalar. Yani fiyatlar Apple Watch fiyatlarından bile pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Zaten yukarıda belirttiğimiz üzere daha çok zengin kesime hitap ediyor bu kayışlar. Ubergizmo’da yer alan habere göre bu kayışları Apple’ın internet sitesinden alabileceğiz.

Apple , Apple Watch için Yeni Kayılarını Tanıttı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple , Apple Watch için Yeni Kayılarını Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri Kütahya Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Aba Nedir mastika rakı fiyatı adet geciktirici ilaç isimleri Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay