yükleniyor...

Apple, Apple Watch 4’e Olan Talebe Yetişemiyor !

Yeni tanıttığı Apple Watch 4 tarafındaki yoğun talepler nedeniyle bir yandan yüzler gülerken , diğer taraftan parça teminatlarında ve üretim bandında sıkıntılar yaşanıyor.  Detaylar haberimizde..

Geçen sene Apple Watch’un dönemlik bazda en çok satan saat olduğunu açıklayan Apple, bu sene yaptığı değişimler ve yeniliklerle çıtayı bir adım ileri taşıyarak dikkatleri üzerine çekti. Fakat satış adeti olarak gizli tutmayı tercih etse de teminat bakımından yaşanan sıkıntılar ivmenin aynı şekilde devam ettiğini gösteriyor. Ve bu nedenle de yeni yayınlanan raporlara göre Apple Watch 4’ü üreten ana firma Quanta Computer taleplere yetişemiyor. Bu nedenle Apple harekete geçti ve Compal Electronics ile anlaşmaya vardı. Compal Electronics, gelen sızıntılara göre bu Kasım’da seri üretime başlayacak.

Apple Watch 4 hakkında neler düşünüyorsunuz ? Türkiye’ye geldiği zaman satın almayı düşünüyor musunuz?

Apple, Apple Watch 4’e Olan Talebe Yetişemiyor ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple, Apple Watch 4’e Olan Talebe Yetişemiyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar yapılacaklar listesi uygulama mastika rakı fiyatı gta 6 sistem gereksinimleri Market Fiyatları Bilgi Doktoru 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor demon slayer izle