yükleniyor...

Apple AirPods Yeni Bir Boyut Kazanacak!

Apple tarafından 2019 yılında çıkarılması beklenen yeni AirPods modellerine kafa üstü kulaklık da dahil edilecek.

Apple son iki yıldır tanıttığı yeni akıllı telefonlarında 3.5 mm kulaklık girişlerine yer vermemesinden sonra kablosuz kulaklıklar tanıtmaya başladı. 2019 yılında daha kaliteli AirPods modellerinin gelmesi beklenirken yüksek kalitede kafa üstü kulaklıkları da kullanıcılarına tanıtacak.

Bildiğiniz üzere son iki yıldır piyasaya sürülen iPhone modellerinde 3.5 mm jack girişleri bulunmamakta. Bazı dönüştürücüler yardımıyla kulaklık seçeneği elde edebilirken bluetooth kulaklık seçeneği de bu iPhone cihazları da mümkün. Apple tarafından iPhone modellerine özel olarak üretilen AirPods adı verilen kablosuz kulak içi kulaklıklar ülkemizde oldukça yüksek bir fiyata satılırken pek çok kişi açısından da tartışma konusu oldu. Kulak içi kulaklıkların kaygan bir yapıya sahip olmasından dolayı kolayca çıktığını ve düşme veya kaybetme ihtimalinin bulunduğunu söyleyen AirPods kullanıcıları 2019 yılında biraz daha rahat edecek gibi gözüküyor.

Apple 2019 yılının başlarında tanıtmasını beklediğimiz AirPods modelinin yanında bir de kafa üstü kulaklık tanıtılacak. Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan yeni AirPods modelleri, kullanımda olan AirPods modellerine göre biraz daha kaliteli ve yeni bazı özelliklere sahip olması bekleniyor. Özellikle kulak içi kulaklıkların suya karşı dayanıklı olması, gürültü için yeterli izolasyonun bulunması ve bluetooth menzilinin daha fazla olması beklenen bazı özellikler arasında yer alıyor. Yeni model kulaklıkların Apple tarafından üretilen kablosuz şarj aleti AirPower ile de uyumlu olması bekleniyor.

Fiyat konusunda ise beklenen özelliklerin 2019 yılında çıkacak AirPods modellerine eklenmesi durumunda daha pahalı Apple kulaklıkları bizleri mağazalarda bekliyor olacak. Ayrıca Apple’ın kulak üstü kulaklığının Beats marka kulaklıklardan daha yüksek ses kalitesine sahip olacağı yönünde iddialar var.

Apple AirPods Yeni Bir Boyut Kazanacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple AirPods Yeni Bir Boyut Kazanacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Noterler Kütahya Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? subdomain mi klasör mü nick oluşturucu nabızdan hamilelik testi demon slayer izle 1997 doğumlu kaç yaşında olur