SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
767
284 0

Apple AirPods İlk Reklamı Yayınlandı

Apple AirPods İlk Reklamı Yayınlandı
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

iPhone 7 ailesiyle birlikte karşımıza çıkan Apple AirPods ilk tanıcı reklam filmini yayınladı. Yeni stil kulaklıklar reklam filmi ile daha çok tanınacak.

Apple tarafından Eylül ayında gerçekleştirilen lansmanda duyurulan kablosuz AirPods kulaklıklar ilk çıktığı dönemde oldukça büyük tepki topladı. Çok küçük olması ve kablosuz olmasından dolayı kolayca kaybolabileceği konusu uzun bir zaman tartışma konusu oldu.

İki aylık bir gecikme döneminin ardından satışa sunulan kulaklar ilk bir ay içerisinde oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştı.

apple airpods

Apple AirPods İçin 4 Yeni Reklam Filmi Yapıldı

Kablosuz kulaklık pazarına hızlı bir giriş yapan AirPods kulaklık piyasasını darmadağın etti. Bu başarının ardından da 4 yeni reklam filmi çekilen AirPods’un müzikle bağlantısı reklam içerisinde oldukça güzel yansıtılmış.

air

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Apple AirPods İlk Reklamı Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple AirPods İlk Reklamı Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple AirPods İlk Reklamı Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.