yükleniyor...

Apple Airpods ile İlgili Müthiş İddia !

Apple’ın bu sene çıkardığı , içerdiği teknoloji ve tasarımı ile beraber müthiş bir ses getiren kulaklıkları olan Airpods hakkında bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Detaylar haberimizde .

Apple hakkındaki genelde doğru tahminleriyle tanınan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, 2017 yılında 13-14 milyon aralığında olan AirPods talebinin 2018 yılında 26-28 milyon adet olacağını tahmin ediyor. Kuo, üretime hız verilmesiyle ürünün temin süresinin 1-3 gün aralığına düştüğüne dikkat çekerken, yıldan yıla talepte yüzde 100 artış olacağını düşünüyor. Ülkemizde 899 Tl’lik bir fiyatla çıkan Airpods için geçen yıl ilk geldiği sıralarda büyük stok problemi vardı . Fiyatının yüksek olmasına rağmen ülkemizde de böyle bir talep ile karşılaşılması bizim ülkemizde de bu tahminleri doğruluyor aslında.

Bu konuyla ilgili bir bilgi daha var . Çinli firma olan Luxshare’in kablosuz kulaklıkla ilgili montaj alanında genişleme olduğunu ve seneye bu kapasiteyi iyice arttıracağı söyleniyor. Gelecek yıl ana montajcı haline gelmesi ile Inventec’i saf dışı bile bırakabileceği söylenenler arasında.

Peki bu Airpods‘ların satış durumu ne alemde ? Çok abarttınız diyebilirsiniz. Açıkçası tam olarak belli değil çünkü Apple bu cihazı satış grafiklerinde diğerleri kategorisine sokuyor. Yani Beats kulaklıklar, Apple Tv, iPod‘lar ile birlikte satışları söyleniyor ve en son açıklananlar da bu kategori 3.2 Milyonluk bir çeyrek satış rakamına sahipti.

Apple Airpods ile İlgili Müthiş İddia ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Airpods ile İlgili Müthiş İddia ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla