SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
878
325 0

App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi

App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Apple tarafından App Store için yeni bir güncelleme yapıldı. iOS 11 öncesinde hücresel veri ile indirme kapasitesi 100 MB olarak belirlenirken şimdi 150 MB’a yükseltildi.

Apple, dün dağıttığı yeni güncelleme iOS 11 ile birlikte bazı değişimler de yapmaya başladı. iPhone cihazları için mobil veri kullanılarak indirilebilen maksimum dosya boyutunu 150 MB’a yükseltti.

Apple tarafından geliştirici bloguna yapılan yeni bir paylaşım ile App Store üzerinden mobil veri ile indirilebilen uygulama boyutunun 150 MB’a yükseltildiği söylendi.

iOS 11 sürümü öncesinde kullanılan 100 MB limitini arttıran Apple, yaptığı bu yenilikle hücresel veri kullanılarak daha büyük boyutlu uygulamaları indirme imkanı sunuyor.

Yapılan açıklamada ise şu şekilde;

Hücresel veri ile indirme limiti 100 MB'den 150 MB'ye yükseltildi. Bunun nedeni kullanıcıların hücresel veriyi kullanarak daha fazla uygulama indirmelerini sağlamak.

 

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.