yükleniyor...

App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi

Apple tarafından App Store için yeni bir güncelleme yapıldı. iOS 11 öncesinde hücresel veri ile indirme kapasitesi 100 MB olarak belirlenirken şimdi 150 MB’a yükseltildi.

Apple, dün dağıttığı yeni güncelleme iOS 11 ile birlikte bazı değişimler de yapmaya başladı. iPhone cihazları için mobil veri kullanılarak indirilebilen maksimum dosya boyutunu 150 MB’a yükseltti.

Apple tarafından geliştirici bloguna yapılan yeni bir paylaşım ile App Store üzerinden mobil veri ile indirilebilen uygulama boyutunun 150 MB’a yükseltildiği söylendi.

iOS 11 sürümü öncesinde kullanılan 100 MB limitini arttıran Apple, yaptığı bu yenilikle hücresel veri kullanılarak daha büyük boyutlu uygulamaları indirme imkanı sunuyor.

Yapılan açıklamada ise şu şekilde;

Hücresel veri ile indirme limiti 100 MB'den 150 MB'ye yükseltildi. Bunun nedeni kullanıcıların hücresel veriyi kullanarak daha fazla uygulama indirmelerini sağlamak.

 

App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere App Store Mobil Ağ Sınırı Yükseltildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla