yükleniyor...

Apex Legends’ın en yeni sezonu yayında

Electronic Arts tarafından yayınlanan popüler bir oyun olan Apex Legends’ın yeni sezonu Arsenal, oyuncuları bekleyen birçok yenilikle birlikte yayınlandı. Bu yeni sezonda oyuncular, oyuna bağlılıklarını artıracak yeni özelliklerle karşı karşıya kalacaklar.

Yeni Apex Legends sezonunun başrol oyuncusu August Montgomery Brinkman olan Ballistic adlı silah ustasıdır. 63 yaşındaki Ballistic’in oyuna katılmasıyla birlikte, pasif yeteneği Sling adında bir özellik getirilmiştir. Bu yetenek, oyuncuların iki yerine üç silah taşımasına olanak tanır. Bu sayede, oyuncular daha fazla ateş gücüne sahip olabilirler. Ayrıca, üçüncü silahı Inventory veya Character Utility Action bölümlerinden ulaşılabilen silahlardan birini kullanabilirler.

Ballistic’in sahip olduğu bir başka taktik yeteneği de Whistler’dır. Bu yetenek, rakip oyuncuların silahlarının çabuk ısınmasını ve atış yaparken zarar görmesini sağlar. Bu sayede, rakipler daha az atış yaparak savaşmak zorunda kalırlar.

Son olarak, Ballistic’in en güçlü yeteneği olan Tempest, yanınızdaki arkadaşlarınıza daha hızlı şarjör doldurma, daha hızlı hareket etme ve sonsuz mermi gibi özellikler verir. Bu yetenek sayesinde, savaşta daha etkili olabilirsiniz.

Yeni sezon ile birlikte, oyuna bir Battle Pass dahil edilmiştir. Wattson’ın System Shock kostümü, Devotion LMG silahına gelen Pulse Eater deseni ve diğer kozmetik eklentiler ile birlikte, yeni emote’lar, yükleme ekranları, müzik parçaları, bayrak çerçeveleri ve daha fazlası oyuna eklenmiştir.

Yeni Apex Legends sezonu, 9 Mayıs tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de EA Uygulaması ve Steam’de oyuncularla buluştu. Bu yüzden, tüm Apex Legends hayranlarına yeni özelliklerle dolu güncellemeleri oynamaları için şans tanınıyor.

Apex Legends’ın en yeni sezonu yayında konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apex Legends’ın en yeni sezonu yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Isparta Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir sosyal medya faydaları yapılacaklar listesi uygulama mastika rakı fiyatı 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 52 hafta kaç ay