yükleniyor...

Apex Legends Sunucuları Çöktü

Meşhur oyunu hemen hepiniz bilirsiniz değil mi? Yıllar öncesinde hayatımızda yer edinmeyi başarmış olan Apex Legends oyununu hatırlamayan yoktur sanki. Oyunun geliştirici firması olan Respawn Entertainment tarafından gerçekleştirilen The First Piece etkinliği salı günü duyurulmuştu. Apex Legends oyununun yeni etkinliği olan bu etkinliğe şuanda sunucuların çökmesinden ötürü erişim sağlanamamaktadır. Yeni sezon boyunca devam edecek olan görevler hakkında bizlere bilgi verecek olan etkinliğe erişim yok. Apex Legends Sunucuları Çöktü 

Apex Legends Sunucuları Çöktü

Apex Legends oyunu uzun zamandır hayatımızda. Oyunun 5. sezonu başlatılması için etkinlik gerçekleştirilecekti. The First Piece adı verilen etkinlikte sezon boyunca devam edecek güncellemeler ve görevler anlatılacaktı. Normal şartlarda oyuncular bu yeni etkinliğin adını girerek özel eşleştirme ekranlarıyla etkinliğe erişim sağlayabileceklerdi. Fakat oyuncular ne zaman oyuna girip de Görevi Başlat deyince oyun ekranında Eşleştiriliyor ibaresi geliyor hemen ardından da Sunucu yeniden başlatılıyor yazısıyla karşılaşıyoruz.Tüm oyuncuların aynı hatayı alıp almadığı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat bir platform üzerinde araştırmalar yapıldığında oyuncuların çok fazla şikayetçi olduğu görülmüş durumda. Neyse ki geliştirici firma olan Respawn Entertainment tüm bu hataların farkında olduğundan ötürü olası çözüm arayışlarına giriştiklerini belirtti.

Respawn Entertainment’tan açıklama geldi

Tüm sunucu hatalarının farkında olan ve çözüm arayışında olan Respawn Entertainmen, oyunun Twitter hesabı üzerinden bu durumu özetleyen bir gönderi paylaştı. Paylaşılan gönderide:  “Efsanelerin Dikkatine: Apex’i tüm platformlarda etkileyen bağlantı sorunlarının farkındayız ve bu sorunun kaynağını araştırıyoruz. Daha fazla bilgi edindikçe sizi buradan bilgilendireceğiz” ifadelerine yer veren firmanın karşılaşılan soruna ne zaman çözüm bulacağı henüz belli değil.

Apex Legends Sunucuları Çöktü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apex Legends Sunucuları Çöktü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla