yükleniyor...

Anlık Mesajlaşma Servisi WhatsApp Yine Bozuldu!

Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp dünya genelinde çöktü. Kullanıcılar sosyal medya hesaplarına akın etti.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp bir kez daha sekteye uğradı. Saat 21.50 civarında iletişimin normal seyirde devam ettiği mesajlaşma uygulamasında bir anda bağlantı kopukluğu yaşandı. Kullanıcılar ana menüye döndükleri zaman bağlanıyor uyarısıyla karşılaştılar.

Sosyal medya hesaplarında “WhatsApp çöktü mü?”, “WhatsApp’da mesajlar neden iletilmiyor?” gibi sorgular kısa süre içerisinde sık arananlar içerisine girdi. Dünya genelinde yaşanan bu sıkıntının sebebi olarak siber saldırı akıllara gelen ilk ihtimal oluyor. WhatsApp üzerinde yaşanan sıkıntının saat 21.00’dan itibaren bölge bölge yayılarak devam ettiği anlaşıldı.

Bir çok kullanıcı internet kesintisinden kaynaklandığını düşündü ancak durumun öyle olmadığı kısa bir süre içerisinde sosyal medya platformlarından anlaşıldı. Sosyal medya platformlarında yankı bulan WhatsApp’ın çökmesi olayı Twitter üzerinde de bazı değişik etkileşimlere sebep oldu.

 

 

 

Milyonlarca kullancıya sahip olan WhatsApp, Facebook bünyesine girdikten sonra kendini geliştirmeye devam etti. Kullanıcı memnuniyeti üzerinde yoğunlaşan anlık mesajlaşma servisi geçtiğimiz günlerde birçok yeni özelliğine de kavuştu. Ayrıca mesajı geri alma özelliğinin de eklenmesiyle birçok kullanıcısı tarafından oldukça beğenildi.

Anlık Mesajlaşma Servisi WhatsApp Yine Bozuldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Anlık Mesajlaşma Servisi WhatsApp Yine Bozuldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla