yükleniyor...

Android Wear Oreo güncellemesi alıyor

Google tarafından desteklenen Android Wear, Android’in son sürümünü alıyor.

Google tarafından desteklenen giyilebilir teknoloji kategorisinde yer alan Android Wear, Android’in son sürümü olan Oreo güncellemesi aldı.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte bir çok eksik özellik giderilmiş ve yetersiz olan özellikler ise güçlendirilmiş. Güliştirilmiş pil performansı, gelişmiş bildirim ayarları, geliştirilmiş uygulama arayüz, gelen bildirimlerin titreşimleri kuvvetleştirilmiş ve ıslak bir alanda kullanılan akıllı saatler artık kendini otomatik olarak kitleyecek ve nemli, ıslak koşullar gittiğinde eski haline dönebilme özellikleri getirilmiş.

Android Wear Oreo güncellemesi alıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android Wear Oreo güncellemesi alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla