yükleniyor...

Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn 2022

Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn uygulaması son günlerde Google Play Store kullanıcıları tarafından en çok aranan konuların başında gelmektedir. Bunun temel sebebi ise Google Play Store üzerinde birçok Vpn uygulaması olmasına rağmen bunların birçoğu hiç çalışmazken birçokları ise yavaş ya da yoğun reklam gösterimi ile kullanışsız olmaktadır.

Birçok Ücretsiz Vpn uygulaması yoğun reklam gösterimi, veri sızdırma ya da gizlilik ihlalleri ile birçok olumsuz sonuç doğurmaktadır, bu neden ile Ücretli Vpn Kullanmanız çok önemlidir.

Her ne kadar temel tavsiyemiz ücretli Vpn kullanımı olsa da bu yazımızda sizlere Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn Uygulamalarını listeleyecek ve avantajlarını sıralayacağız.

Ücretsiz VPN’lerin Dezavantajları Nelerdir?

Vpn ağı kurmak oldukça yüksek maliyet gerektiren bir işlemdir, bu nedenle ücretsiz Vpn uygulamaları bu maliyetleri kullanıcılarından direk olarak aldıkları bir ücret olmadığı için farklı şekillerde çıkartırlar, bazı yayıncılar reklam gösterimi ile bu ücreti karşılarken bazıları ise sizler için tehlikeli olan veri hırsızlığı yolunu denerler. Bu durumlarla karşılaşmamak adına piyasada bilinen uygulamaları kullanmak çok önemlidir.

Android için En iyi Ücretsiz VPN tavsiyeleri

  • VPN Unlimited
  • ZenMate
  • VPNhub
  • Avast SecureLine VPN
  • Psiphon

Sizin için hazırladığımız Android İçin En İyi Vpn Uygulamaları listemizde yukarıda bıraktığımız uygulamaları inceleyeceğiz.

VPN Unlimited

Vpn Unlimited kullanıcılarına kişisel bilgi güvenlikleri sağlama imkânı veren bir VPN uygulamasıdır. Uygulamanın temel çalışma sistemi ise sizin Gerçek IP adresinizi farklı bir bilgisayara ait IP adresi ile değiştirdiği için veri akışınız internet siteleri tarafından takip edilememektedir. Bu sayada hem kimlik hırsızlığından korunmuş oluyor hem de veri hırsızlığından kendinizi korumuş olmaktasınız.

ZenMate

Google Play Store kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen Android İçin En İyi Vpn uygulaması olan Zenmate, İnternet gezintiniz arasında hem kimliğinizi koruyor hem de kullandığı IP adresleri sebebi ile ülkemizde yasaklı bulunan web sitelerine erişim imkânı sunuyor.

VPNhub

VPNhub Ücretsiz olmasının yanında sınırsız bant genişliği ve veri koruması ile en çok tercih edilen Vpn uygulamalarının başında gelmektedir, çapraz platform desteği ve tek tıkla bağlantı gibi özellikleri bulunan VPNhub Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn uygulamalarından birisidir.

Avast SecureLine VPN

Türkiye’de bir dönemin en popüler anti virüs yazılımlarından olan Avast firması tarafından geliştirilen Avast Secureline VPN internet üzerinde özgürce gezinmenizi ve Türkiye için engelli olan web sitelerine erişim sağlamaktadır, çalışma sistemi ise trafiğinizi farklı coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendirerek gerçekleştirmektedir.

Psiphon

İnternet gezintilerinizde erişilemeyen ve engellenen sitelere girme amacı ile en çok kullanılan ve Google Play Store listelerinde en çok indirilen Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn uygulaması olan Psiphon kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir.

Android İçin En Hızlı Vpn Uygulamaları

Birçok Vpn kullanıcısının temel şikâyet noktası Vpn uygulamalarının temel olarak düşük bant genişliği sağlamaları ve internet gezintilerinin yavaş olmasıdır, listemizde Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn uygulamalarını listelemiş olsak da aşağıda kısaca bahsedeceğimiz uygulamalar Android İçin En Hızlı Vpn Uygulamaları olma özelliğini taşımaktadır.

Hız birçok VPN kullanıcısı tarafından en önemli özelliktir, ancak sadece bir uygulamanın size hızlı dolaşım sağlaması yeterli değildir, güvenlik ve gizlilik özellikleri de arama filtrelerinizden birisi olmaktadır. Sizlere listelediğimiz Android İçin En Hızlı Vpn Uygulamaları listemizde yayınlamış olduğumuz uygulamalar bizlerin araştırmaları sonucu hız, güvenlik ve gizlilik testlerinden başarı ile geçmiş uygulamalardır.

  • Turbo VPN Lite
  • Opera VPN
  • SurfEasy VPN
  • Hotspot Shield VPN

Turbo Vpn Lite

Telefonda kaplamış olduğu yer, ücretsiz olması ve süper hızlı Stabil Vpn servisi olan Turbo Vpn Lite, düşük depolama özelliği ve hızı ile Android İçin En Hızlı Vpn olmasının yanı sıra android için en iyi ücretsiz vpn uygulaması arasında gösterilmektedir. Düşük depolama alanı ve eski telefonlarda bile aynı hızda ve stabil çalışması ile en hızlı Vpn Uygulaması olması dışında en iyi Vpn uygulamalarından birisi olarak da adlandırılabilir.

Genellikle Turbo Vpn Lite uygulama kullanıcıları, Türkiye’den erişilemeyen web siteleri, Google Play uygulamları veya Youtube videoları izleme gibi amaçlar için tercih edilmektedir, hızlı bir servis olması ise Youtube’dan video izlerken bile sorunsuz bir deneyim sağlamaktadır.

Opera VPN

Ülkemizde erişime kapatılmış internet sitelerine kolaylıkla girmenizi sağlayan Opera VPN, web tarayıcısı olan Opera’nın bir uygulamasıdır, Android işletim sistemine sahip cep telefonları ya da tabletlerinizde kullanabileceğiniz Opera VPN, hem firma güvenliği, hem de hızı sayesinde Android kullanıcılarının tercih noktası durumunda.

SurfEasy VPN

Sınırsız kullanımı 5 cihaza kadar destekleyen SurfEasy VPN 28 farklı bölge erişimi, kaliteli müşteri hizmetleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir VPN uygulamasıdır. Kayıt tutmaması ve sınırsız kullanımı ile kullanıcıların hız kaybı minimum olan SurfEasy VPN En Hızlı VPN uygulamalarından birisidir.

Hotspot Shield VPN

Türk Vpn kullanıcıları tarafından en bilinen uygulamalardan olan Hotspot Shield VPN mobil kullanıcıları için yasaklı siteler, engellenen içeriklere ulaşmak için en çok kullanan uygulamalardandır. Anonim bilgiler ile gezinme sağlayan Hotspot Shield VPN filtreleme olmadığı için hızlı bir gezinim sunmaktadır.

Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn 2022 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android İçin En İyi Ücretsiz Vpn 2022 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Horse At Yarışı Tahminleri Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 2006 kaç yaşında