yükleniyor...

Android Dns Rootsuz DNS Değiştirici

Android cihazlarda DNS değiştirmek artık çok kolay, Rootsuz bir şekilde tek bir uygulama ile istediğiniz DNS’e geçiş yapabileceksiniz.

Son zamanlarda artan yasaklamalar ile birlikte neredeyse her yere dns’siz giriş imkansız hale geliyor. Tabii buradaki kısıtlamalar bizlerin daha az zarar görmesi için yapılıyor olsa da biz Türkler bu kısıtlamaları açmak için elimizden geleni yapıyoruz. 

Son zamanlarda kullandığımı DNS değiştirici uygulamalar arasında kuşkusuz en iyilerinden birisini sizlere tanıtmak istiyorum. 

Google Play Store’da “DNS Değiştirici – ROOTSUZ” ismi ile piyasaya çıkan ve ücretsiz olarak indirip kullanabileceğini uygulama, tüm ağlardaki internetin DNS’ini değiştirerek interneti özgürce kullanma fırsatı sağlıyor. Özellikle en iyi yanlarından birisi ise neredeyse güvenli tüm DNS sunucularını tek bir tık ile kullanabiliyor olmanız.

DNS DEĞİŞTİRİCİ – ROOTSUZ NASIL KULLANILIR?

İlk önce uygulamayı Google Play Store’dan indiriyoruz, daha sonra uygulamayı açıyoruz. Eğer DNS sunucunuzun IP adreslerini biliyorsanız, IP adreslerini girebileceğini iki adet alan bulunuyor fakat siz DNS sunucu IP’si bilmiyorsanız üzülmenize gerek yok, “DNS Sunucusu Seçiniz…” yazısına tıklıyoruz. Daha sonra bir yer açılacak ve orada güvenilir DNS sunucuları yer alıyor. Bizlerin daha çok kullandığı Yandex.DNS’i seçiyoruz.Daha sonra ise “DEĞİŞTİR!” butonuna tıklıyoruz ve DNS’imiz değişmiş oluyor.

Uygulamanın Artı Yönleri

  • Rootsuz işlem yapabiliyor
  • Tüm ağlarda çalışıyor
  • Neredeyse her işletim sistemine uygun
  • Farklı DNS sunuculara hızlı erişim imkanı
  • Tamamen Türkçe

Uygulamanın Eksi Yönleri

  • Hızlı reklam çıkıyor.

Bu yazımızda Android telefon ve tabletler nasıl hızlı bir şekilde DNS değiştirebileceğimizden bahsettik, uygulamayı 1.0.0 versiyonunu test ettik ve bizlerin çok hoşuna gitti.

 

UYGULAMADAN GÖRSELLER

Android Dns Rootsuz DNS Değiştirici konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android Dns Rootsuz DNS Değiştirici ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla