yükleniyor...

Android Cihazınızı #myAndroid İle Özelleştirin

Google Android işletim sisteminizi özelleştirmeniz için size imkan sağlıyor. Android’in resmi web sayfası üzerinden yapılan online bir test ile sizin için en uygun arayüz uygulamasını #myAndroid ile bulabilirsiniz.

Son zamanlarda bilişim devleri tarafından gerçekleştirilen projeler ağızları açık bırakan cinsten olmaya devam ediyor. Son dönemlerin en büyük bilişim şirketlerinden Google ve Facebook yükselişe geçmeye başladı. Özellikle Facebook’u, sosyal medya alanında gerçekleştirdiği yenilikler ve güncellemelerle yakından takip etme imkanımız oluyor.

Google ise boş durmuyor. Geliştirdiği işletim sistemini en performanslı şekilde kullanıcıya sunabilmek için var gücüyle çalışıyor. Google Android kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir test hazırladı. Yayınladı test ile tüm Android kullanıcıları için geliştirilen Android teması öneren Google oldukça detaylı bir test aşamasından sonra size en uygun arayüzü öneriyor. #myAndroid adını verdiği bu test ile birçok arayüz ve tema arasından size en uygun olanı verdiğiniz cevaplar doğrultusunda seçiyor.

#myAndroid Taste’i Nasıl Çözebilirim?

Siz Android cihazınızı kullanırken nasıl bir ekranla karşılaşmak istiyorsanız sorulara da ona göre cevaplar verin. Test sonuca ulaştığında hayal ettiğiniz tema size sunulsun ve doya doya kullanmaya başlayın. Eğer siz de bu testi yapmaya can atıyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Testi size uygun cevaplarla çözdüğünüz zaman size 5 farklı kategoride öneri sunuluyor. Bunlar duvar kağıdı, ikon, launcher, widget ve klavye uygulaması. Android’in tema açısından oldukça eksiği olduğu biliniyor. Google Play içerisinde yer alan yüzlerce tema ve arayüz uygulamaları var ancak bu uygulamaların bazıları telefonunuzu yavaşlatabilir. Üçüncü parti uygulamaları normal şartlar altında yazılımcılar cihazınız için kötü sonuçlar doğurabileceği gerekçesiyle önermiyor. Ancak Google, #myAndroid Taste ile Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarının kişisel deneyimlerinden yola çıkarak onlara konforlu bir kullanım sunmayı amaçlıyor.

Android Cihazınızı #myAndroid İle Özelleştirin konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Android Cihazınızı #myAndroid İle Özelleştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla