Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Anadolu Isuzu’nun elektrikli otobüs ihracatı katlanarak devam ediyor

Anadolu Isuzu’nun elektrikli otobüs ihracatı katlanarak devam ediyor

ABONE OL
18 Mayıs 2023, 13:45:19

Anadolu Isuzu, elektrikli otobüslerinin ihracatında büyük bir başarı elde ediyor. İhracat rakamları katlanarak artıyor ve büyük bir hızla devam ediyor. Anadolu Isuzu, yüksek kaliteli ve çevre dostu elektrikli otobüslerinin dünya çapında talebinin artmasıyla birlikte, Türkiye’den dünya çapındaki müşterilere ürünlerini sunmaya devam ediyor. Anadolu Isuzu’nun ihracatı, Türk otomotiv endüstrisine büyük bir katkı sağlıyor ve Türkiye’nin dünya çapındaki saygın otomobil üreticileri arasındaki yerini pekiştiriyor.

Anadolu Isuzu, Çevreci Otobüsleri İle İhracat Başarısını Artırıyor

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, ihracat başarılarını gelişen elektrikli araç portföyü ile sürdürüyor. Anadolu Isuzu’nun katıldığı ve kazandığı ihaleler kapsamında sene sonuna kadar 100’ü aşkın tam elektrikli NovoCiti Volt ve CitiVolt serisi otobüsün teslimatı tamamlanacak.

Anadolu Isuzu, Yurt Dışında da Büyümesini Sürdürüyor

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, yurt içinde olduğu gibi “dünyada büyüme” stratejisi doğrultusunda yurt dışı pazarlarında büyümesini sürdürüyor. Avrupa başta olmak üzere birçok ülkede kazandığı prestijli ihalelerle ve gerçekleştirdiği teslimatlarla mevcut pazarlardaki varlığını güçlendirirken, yeni pazarlara açılmaya devam ediyor.

Çevreci Otobüsleriyle Anadolu Isuzu Başarılı Sonuçlar Elde Ediyor

Anadolu Isuzu’nun toplu ulaşım alanındaki en yeni çevreci düzenlemelere uyumlu olarak Türkiye’de geliştirip ürettiği, belediyeler ve ulaşım operatörleri başta olmak üzere kurumsal müşterilerinin güncel talep ve gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veren yüzde 100 elektrikli, çevreci otobüsleri dünya kentlerinde başarılara imza atıyor.

Anadolu Isuzu, Avrupa Ülkelerine Elektrikli Otobüs Teslimatı Yapacak

Yurtdışına teslim ettiği araç sayısını her yıl artıran Anadolu Isuzu aynı başarısını elektrikli araç teslimatlarında da sürdürüyor. Anadolu Isuzu kazandığı tam elektrikli araç ihaleleri kapsamında 2023 yılında çoğu Avrupa ülkelerine olmak üzere toplamda 100’ü aşkın NovoCiti Volt ve CitiVolt serisi otobüsün teslimatını gerçekleştirecek.

Genel Müdür Tuğrul Arıkan’dan Açıklama

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, şirketin tam elektrikli otobüsleri ile elde ettiği başarılarla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi:

“Bugün otomotiv sektörü tüm dünyada kapsamlı bir dönüşümden geçiyor ve Isuzu olarak bu süreçte ticari araçlar endüstrisinin etkin aktörleri arasında yer alıyoruz. Sektörün geleceğini şekillendirmekte olan trendleri sadece izlemekle kalmıyor, sahip olduğumuz deneyim, Ar-Ge yeteneğimiz ve üstün üretim kalitemiz ile bu gelişmelere yön veriyoruz. Araştırma geliştirme aşamasından teslimata ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm faaliyetlerimizde temel önceliğimiz olarak sürdürülebilirliği odağımıza alıyor, müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun geliştirdiğimiz araçlarımızı dünyanın birçok ülkesine ihraç ediyoruz. Anadolu Isuzu olarak ürün yelpazemizi elektrikli araç vizyonumuz doğrultusunda ürettiğimiz sıfır emisyonlu, sessiz, çevreci modellerimiz de önemli başarılara imza atıyor. Çayırova’daki ‘akıllı fabrika’ özelliklerine sahip modern üretim tesislerimizde ürettiğimiz, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan tam elektrikli araçlarımız tüm dünyadan büyük bir ilgi görüyor. İlk olarak 2021 yılında Fransa’ya teslim ettiğimiz NovoCiti Volt modelimiz ile başlayan elektrikli otobüs ihracatımız CitiVolt serisinin de eklenmesiyle her geçen çeyrekte büyüyor. Hızla gelişen tam elektrikli otobüs segmentinde gücümüzü yeni modellerle daha da artırarak yurt içinde ve dünyada sektörümüze öncelik etmeyi sürdüreceğiz.”

Anadolu Isuzu’nun Ürünleri

Anadolu Isuzu’nun geleceğin toplu taşıma trendlerine uygun olarak tasarladığı ve dünyaya ihraç ettiği tam elektrikli midibüsü NovoCiti Volt göz alıcı tasarımı ve teknolojik donanımları ile büyük beğeni topluyor.

İlk kez 2022 sonbaharında Hannover IAA Transportation fuarında tanıtımı yapılan CitiVolt serisi ise Türkiye’de ve dünyada ulaşım ve taşımacılık sektörünün büyük ilgisini çekiyor. CitiVolt seri, sıfır emisyon özelliklerine sahip olması ve üstün teknoloji avantajları ile öne çıkıyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments