yükleniyor...

AMD Sulon Q "All İn One VR" Tanıtıldı!Giyilebilir teknolojiler her gün gelişmeye devam ediyor. Amd tarafından yeni tanıtılan sanal gerçeklik gözlüğü Sulon Q ile Amd kendisini farklı bir boyuta taşımayı başardı. Dahili bir bilgisayara sahip olan dünyanın ilk sanal gerçeklik  gözlüğü Sulon Q, Windows 10 işletim sisteminde yapmış olduğunuz işlemlerin neredeyse hepsini yapabileceğiniz bir özellik sunuyor.

InfoGraphic_AMD_SULON_Radeon_R7_V3-1024x533

Rakip firmaların ürünleri olan Oculus Rift, HTC Vive ve Sony PlayStation VR dışında tam anlamıyla sanal gerçeklik ürünü diyemeyeceğimiz cihazların olduğu bir ortamda “dünyanın ilk dahili bilgisayarlı vr ” cihazı olarak tanıtılan Sulon Q ile AMD kendisinden uzun süre konuşturacak gibi gözüküyor. Sulon Q; 2560×1440 piksel çözünürlük, 90Hz yenilenme hızı ve 110 derece görüş açısı destekliyor. AMD FX-8800P işlemciden güç alan başlıkta, Radeon R7 serisi grafik işlemci, 8GB RAM ve 256GB SSD depolama birimi bulunuyor.

 

Dünyanın ilk tam teşekkülü bilgisayar içeren sanal gerçeklik gözlüğü Sulon Q için şuanda tam bir fiyat ve çıkış tarihi belirlenmiş değil ancak Amd gibi bir firmanın yeni çıkarmış olduğu bu ürününü çok büyük sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

AMD Sulon Q "All İn One VR" Tanıtıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere AMD Sulon Q "All İn One VR" Tanıtıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla