yükleniyor...

Amazon Türkiye’de Yılbaşı İndirimleri Başladı

Suanda tam yılbaşı indirimleri her platformda başlamış değil fakat Amazon Türkiye , pek çok farklı kategorilerde yılbaşı indirimlerine başladı bile. 3 gün sürecek olan indirimler hakkında detaylar haberimizde.

Dünya’nın en büyük ticaret platformu Amazon, yeni yıl indirimlerini erkenden başlatarak şu sıralar hediye almak isteyenleri oldukça sevindirecek bir etkinlik başlatmış oldu fakat bu indirimler 3 gün sürecek elinizi çabuk tutmanız gerek. Yılbaşı fırsatlarında ilgimizi çeken bazı ürünler ise ;

FIFA 19 (PC) : 225 TL ( ESKİ FİYAT 450TL)

EKEN HR 4K AKSİYON KAMERASI : 262 TL ( ESKİ FİYAT 329 TL)

ASSASSIN’S CREED ORIGINS : 128,79TL ( ESKİ FİYAT 350 TL)

Bu ve bunun gibi indirimler sizi bekliyor. Amazon’da bu indirimleri incelemenizi öneririz. Ayrıca saatten saate indirimlerin değiştiğini ve 19 Aralık- 21 Aralık tarihleri arasında bu indirimin geçerli olacağını tekrardan hatırlatalım .

Amazon Türkiye’de Yılbaşı İndirimleri Başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Amazon Türkiye’de Yılbaşı İndirimleri Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla