SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
513
190 0

Alkol Ölçümü Yapan Apple Watch Kayışı Çıktı

Alkol Ölçümü Yapan Apple Watch Kayışı Çıktı
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Giyilebilen teknoloji konusunda her geçen gün yeni bir başarı geliyor. BACtrack firması tarafından geliştirilen kayış Apple Watch ile alkol seviyesini ölçebilecek.

BACtrack firması tarafından geliştirilen Skyn isimli kol saati kayışı geçtiğimiz yıl çıkmıştı. Geliştirilen bu cihazı bir üst boyuta taşımak için CES 2017 etkinliği kapsamında alkol seviyesini ölçebilen Apple Watch kayışı duyuruldu.

Alkol Seviyesi Ölçen Apple Watch ile Ne Yapılabilir?

Bu akıllı saat sayesinde alkol aldığınızda eğer dışardaysanız ve geri dönüşünüzü kendi arabanızla sağlayacaksanız saatten aldığınız alkol miktarını görerek herhangi bir yasal kontrolle karşılaşmadan günü tamamlayabilirsiniz.

99 dolar etiketle çıkacak olan bu akıllı saat bu yılın önümüzdeki aylarında satışa çıkması bekleniyor. Bu saati satın alarak hem alkol sınırını aşıp aşmadığınızı görebilirsiniz hem de vücudunuzdaki alkol alım dengesini kendiniz oluşturabilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Alkol Ölçümü Yapan Apple Watch Kayışı Çıktı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Alkol Ölçümü Yapan Apple Watch Kayışı Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Alkol Ölçümü Yapan Apple Watch Kayışı Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.