AlcatelManşetMobil

Alcatel yeni modellerini duyurdu: İşte detaylar

Uygun fiyatlılığı ile birçok kullanıcı tarafından reğabet gören Alcatel 2021 yılına hızlı bir giriş yaptı. Alcatel CES’de yapılan etkinliklerde yeni telefon modellerini duyurdu. Gelin duyurulan Alcatel 3L, Alcatel 1L ve Alcatel 1S telefon modellerinin detaylarını inceleyelim.

Alcatel 3L’in özellikleri:

6,52 inç HD+ bir ekran ile bizi karşılayan 3L sekiz çekirdekli işlemciye sahipken 4 GB ram bellek 64 GB dahili hafızaya sahipken arka tarafında4 megapiksel ana kamera 2megapiksel derinlik kamerası ve 2 megapiksel makro çekim kameraları bulunurken ön tarafında 8 megapiksel öz çekim kamerası yer alıyor. 4.000 m AH batarya kapasitesine sahip olan 3L Android 11 ile beraber siyah ve mavi renk seçenekleriyle kutudan çıkacak ve 149 Euro üzerinden satışa sunulacak.

Alcatel 1L’in özellikleri:

6,1 inç HD+ bir ekrana sahip olan 1L 2 GB RAM bellek ve 32 GB dahili hafızası ile kullanıcıya sunuluyor. Arka tarafında 13 megapiksel ve 2 megapiksel kameralar bulunuyor. 3.000 mAh batarya kapasitesine sahip olan 1L Android 11 Go işletim sistemine sahip olacak ve 134 Dolar üzerinden satışa sunulacak.

Alcatel 1S’in özellikleri:

6,52 inç HD+ bir ekrana sahip lan 1S, 3L modeline göre daha zayıf bir işlemciye sahipken 3 GB RAM bellek ve 32 GB dahili hafızaya sahip. Arka tarafında 13 megapiksel ana kamera 2 megapiksel derinlik kamerası ve 2 megapiksel makro çekim kamerası yer alıyor. 4.000 mAh batara kapasitesine sahipken kutudan iki farklı renk seçeneği ile çıkıyor. Renkleri mavi ve siyah lan telefon 10 Euro üzerinden satışa sunulacak.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberi sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Alcatel yeni modellerini duyurdu: İşte detaylar
Alcatel yeni modellerini duyurdu: İşte detaylar

Furkan YURDAKUL

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu