yükleniyor...

Alan Eş Anlamlısı

Alan Nedir, Alan Eş Anlamlısı Nedir Alan eş anlamlısına karşılık gelebilecek kelimeler; meydan, saha ve düzlük kelimeleridir. Alan kelime olarak, Çeşitli anlamlarda kullanılabilmektedir.  1. Düz ve geniş yerlere verilen isme verilen ad. 2. Futbol yada diğer müsabakaların yapıldığı sahaya verilen ad. 3. Herhangi bir çalışmanın yapıldığı bölge. Örnek; resim alanı v.b 4. Coğrafya da yüz ölçümü olarak bildiğimiz terimin karşılığı.Alan Cümle içinde kullanımı;” Alana bak ya burda 4 futbol sahası yapılır aslında ama kimse buranın değerini bilmiyor.”Alan eş anlamlısı, alan nedir, alanla ilgili açıklayıcı bilgiler verilen bu sayfamızda sizde yorumlarınızla eksik olan bölümleri tamamlayarak kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.Türkiyenin Bilgi Arşivi bilgi-arsivi.com’a hoş geldiniz.

Alan Eş Anlamlısı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Alan Eş Anlamlısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla