Akıllı Fiyata Akıllı Telefon

Üst segment cihazları kıskandıracak nitelikte zeki telefonların, uygun fiyat etiketleriyle satışa sunulmasını simgeleyen Yeni Premium segmentini bütün dünyada yayan MediaTek, Yapay Zeka, çoklu kamera, daha kuvvetli rabıta benzer biçimde özelliklerin, erişilebilir fiyatlı telefonlarda sunulmasını sağlamaktadır.

Akıllı Fiyata Akıllı Telefon

Giderek ancak günlük hayatlarımızın değil, ekonomik aktivitenin de ayrılmaz bir parçası biçimine gelen parlak zeka telefonlarımızdan, her gün daha fazlasını istek ediyoruz. Hayatımıza birlikte rol alan uygulamaların yanı dizi, daha şık dizaynlar, içinde ne olduğu ve oyunları daha eğlenceli kılacak geniş ekranlar, daha iyi kalite fotoğraf ve video çekimi, toplumsal ağlarımızla sürekli erişim ve yapay zeka ile sunulan kolaylıkları istiyoruz.

Akıllı telefonlarımızdan istemediğimiz tek şey ise, bizlere bir servete mal olmaları. İşte, dünyanın biri olan işlemci geliştiricisi MediaTek ‘in tanımladığı ve teknolojisiyle hayata geçirdiği Yeni Premium segmenti burada kendisini gösteriyor. Her sene, 1,5 milyar cihaza güç sağlayan MediaTek, Türkiye’de ve dünya çapında cihaz üreticilerine, en modern kamera nitelikleri, ileri düzey suni zeka geliştirmelerine ve bağlantı özelliklerine haiz yüksek teknolojili çipler sunuyor; parlak zeka fiyat etiketlerine haiz Yeni Premium zeki telefonların üretimini destekliyor. MediaTek’in Helio P22 yonga seti şeklinde ürünleri, müsait fiyatlı orta segment mobil cihazların, tüketicilerin yüksek fiyat etiketli zeki telefonlardan beklemeye alıştığı özellikler sunmasını sağlamaktadır.

Yeni Premium segmenti bir zeki telefon, yüksek performans, ileri seviye yapay zeka, gelişmiş kamera, uzun batarya ömrü gibi nitelikleri, çevrenizdekilerin gözlerini masaya koyduğunuz telefonunuza çekecek şıklık ve çentikli ekran gibi tasarım özellikleriyle birlikte sunuyor. Tüm bu özellikler, bütçenize dost, dikkat çekici fiyat etiketleriyle birlikte geliyor.

Yeni Premium segmenti bir zeki telefonun, Türkiye’de 2.000 – 3.000 TL bandında satın alınabileceğine dikkat çeken MediaTek MEA Bölgesi Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Rami Osman, “Yeni Premium segmenti, zeki piyasaya, akıllı fiyata, akıllı telefon alabilme özgürlüğü sunuyor. Yeni Premium, elegan tasarım, çoklu kamera, suni zeka, yüksek performans ve enerji verimliliği benzer biçimde nitelikleri, yüksek fiyatlı cihazların tekelinden kurtarıyor” dedi.

Tüketici için İyi Olan, Mobil Ekonomi İçin de İyidir

Küresel lider MediaTek’in, dünyanın dört bir yanında milyarlarca cihaza güç verdiğini ifade eden Rami Osman, “Coğrafyalar ve pazarlar değişse de, mobil trendler ve tüketici beklentileri her yerde aynı. Bu beklentileri, rahat erişilebilir fiyatlarla karşılayacak cihazlar için, Türkiye’de ve dünyada müstahsil firmalarla birlikte çalışıyoruz. Yeni Premium segmenti, sektöre yarar sunmanın yanı dizi, her sektörde giderek daha fazla önem kazanan mobil ekonominin büyümesi için de fırsat oluşturuyor. Bu Türkiye’de ve dünyada, dijital dönüşümün bir sonraki adımıdır” gibi konuştu.

"Akıllı Fiyata Akıllı Telefon konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Akıllı Fiyata Akıllı Telefon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Akıllı Fiyata Akıllı Telefon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları