SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
691
256 0

Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo

Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Asus Taipei’de lansmanını gerçekleştirdiği yeni akıllı ev robotu ZenBo’ya küçük bir genel bakış yapacağız. Evin sağ koluymuş gibi takılan bu robotun bir çok özelliği bulunuyor. Dokunmatik ekranı bulunan robot, internet aracılığı ile görüntülü konuşma yapabiliyor. Sesli komutları anlayabilen bu robot, sizin yapmaktan sıkıldığınız ayak işlerinizi yapması için tasarlanmış.

Asus Zenfone 3 serisinin teknik özellikleri ve fiyatlarını sizler için listeledik.

Sesli komut ile ışıkları açıp kapatabilir, televizyonu açıp kapatıp hatta kanal değiştirebilir ve önemli notlarınızı tutarak size saati geldiğinde bilgi verir.

Zenbo sadece ayak işlerinizi değil çocuklarınızı eğlendirmek için; hikaye okuyabilir ve dans edebilir. Ayrıca istediğiniz anda fotoğrafınızı çekip paylaşabilir bile. Evdeki tüm akıllı cihazlara bağlanabilen Zenbo, 599 dolar etiket fiyatı ile satışa sunulacak. Ülkemizde ise 2000 ₺ etiket fiyatı satışa başlayacak gibi duruyor.

Zenbo Lansman Görüntüleri

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.