yükleniyor...

Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo

Asus Taipei’de lansmanını gerçekleştirdiği yeni akıllı ev robotu ZenBo’ya küçük bir genel bakış yapacağız. Evin sağ koluymuş gibi takılan bu robotun bir çok özelliği bulunuyor. Dokunmatik ekranı bulunan robot, internet aracılığı ile görüntülü konuşma yapabiliyor. Sesli komutları anlayabilen bu robot, sizin yapmaktan sıkıldığınız ayak işlerinizi yapması için tasarlanmış.

Asus Zenfone 3 serisinin teknik özellikleri ve fiyatlarını sizler için listeledik.

Sesli komut ile ışıkları açıp kapatabilir, televizyonu açıp kapatıp hatta kanal değiştirebilir ve önemli notlarınızı tutarak size saati geldiğinde bilgi verir.

Zenbo sadece ayak işlerinizi değil çocuklarınızı eğlendirmek için; hikaye okuyabilir ve dans edebilir. Ayrıca istediğiniz anda fotoğrafınızı çekip paylaşabilir bile. Evdeki tüm akıllı cihazlara bağlanabilen Zenbo, 599 dolar etiket fiyatı ile satışa sunulacak. Ülkemizde ise 2000 ₺ etiket fiyatı satışa başlayacak gibi duruyor.

Zenbo Lansman Görüntüleri

Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Akıllı Ev Asistanı: Asus Zenbo ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla