yükleniyor...

Adidas Bira Geçirmeyen Ayakkabı Üretti

Adidas Oktoberfest’e hazırlanıyor. Adidas tarafından München adı verilen bira geçirmeyen özel bir ayakkabı üretiliyor.

Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleştirilen Oktoberfest için Adidas bir ayakkabı üretimine girişti. Festival kapsamında içelen biralardan katılımcıların etkilenmemesi bira geçirmeyen bir ayakkabı üretildi.

Adidas Almanya’da iki hafta sonra gerçekleştirilecek olan Oktoberfest için özel üretim bir ayakkabı geliştirdi. Festivalde içilen biraların bazı sarhoş olacak kişiler tarafından sağa sola dökülmesinden kaynaklanan mağduriyeti önlemek adına bira geçirmeyen ayakkabı üretildi.

munchen-bira-gecirmeyen-ayakkabi

Adidas ayakkabının adını München olarak belirledi. En iyi deriden üretidiği söylenen ayakkabının rengi koyu kahverengi olacak. Ayakkabının üzerinde Almanca şerefe manasına gelen “Prost” kelimesi altın bir işlemeyle iliştirilmiş.

Adidas, München marka özel üretim ayakkabıları sipariş eden kişilere 43einhalb x Rastal bira bardağı hediye ediyor. Ayakkabılara paha biçilen fiyat ise İngiltere mağazalarında 160 Sterlin yani 716 Türk Lirası olarak belirlendi.

Adidas Bira Geçirmeyen Ayakkabı Üretti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Adidas Bira Geçirmeyen Ayakkabı Üretti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Sportboss İzmir Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir dijital platform ne demek nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay