ADATA’dan Mobil Oyuncular için XPG microSDXC Kart

Yüksek okuma ve yazma hızına sahip kartlar mobil oyunlarda, uygulamalarda ve çoklu ortam dosyalarında yüksek performans ve akıcılık sunuyor

ADATA’dan Mobil Oyuncular için XPG microSDXC Kart

Ürettiği yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama aygıtlarıyla tanınan ADATA® Technology, yüksek okuma ve yazma hızına haiz yeni XPG microSDXC hafıza kartlarını duyurdu. UHS-I U3, Speed Class 10 ve Application Performance Class 1 (A1) standartlarıı karşılayan XPG microSDXC kart saniyede 100MB’a kadar okuma, 85MB’a varan yazma hızları sunuyor.*

Mobil Oyuncular İçin Yaratıldı

XPG microSDXC kart yüksek okuma ve yazma hızı sayesinde dosya indirme, uygulama yükleme ve oyunları başlatma gibi görevleri oldukca kısa sürede yerine getiriyor. XPG microSDXC UHS-I hafıza kartları Nintendo Switch™ şeklinde taşınabilir oyun konsolları beraberinde zeki telefonlar, tabletler ve sanal gerçeklik cihazları gibi araçlarda performans artışı elde etmeyi sağlamakta. Saniyede 100MB’a kadar okuma ve 85MB’a kadar yazma hızına ulaşabilen XPG microSDXC bellek kartları 128GB, 256GB ve 512GB kapasite alternatifleriyle geliyor.

Daha Hızlı ve Akıcı Uygulamalar

Bir ürünün Application Performance Class 1 (A1) derecesini almak için minimum 10MB/s sıralı yazma, 1500 IOPS rasgele okuma ve 500 IOPS rasgele yazma değerlerini karşılaması gerekiyor. A1 sınıfındaki XPG microSDXC kart sadece oyun oynarken değil, her türlü Android uygulamasını çalıştırırken de performans artışı sağlıyor. Android 6.0 Marshmallow ve üzeri işletim sistemi sahipleri bellek kartlarını ilave hafıza ihtiyaçları için dâhili bellek şeklinde kullanabiliyorlar. Böylelikle oyunlar, uygulamalar ve çoklu ortam dosyaları için daha fazla sektör elde etmek ve uygulamaları ve oyunları akıcı bir biçimde çalıştırmak mümkün oluyor. XPG microSDXC kart da kullanıcıların gereksinim duyabileceği kapasiteyi ve hızı fazlasıyla veriyor.

XPG microSDXC UHS-I U3 Class 10 kartlar hakkındaki daha çok bilgi almak için www.Xpg.Com ve www.Adata.Com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

###

* Belirtilen standartlar için gerekli hızlar:

UHS-I U3: Minimum 30MB/s sıralı yazma.
Speed Class 10: Minimum 10MB/s sıralı yazma.
Application Performance Class 1 (A1): Minimum 10MB/s yazma, 1500 IOPS rasgele okuma, 500 IOPS rasgele yazma.

"ADATA’dan Mobil Oyuncular için XPG microSDXC Kart konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ADATA’dan Mobil Oyuncular için XPG microSDXC Kart ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ADATA’dan Mobil Oyuncular için XPG microSDXC Kart ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019