yükleniyor...

Acronis, Yeni EDR Çözümü ile Uç Nokta Güvenliğini Basitleştiriyor

Acronis, yeni EDR çözümü ile uç nokta güvenliği yönetimini daha da basit hale getiriyor. Bu çözüm sayesinde, siber saldırılara karşı korunmak ve verileri güvende tutmak artık daha kolay. Acronis’in EDR çözümü, sadece kötü amaçlı yazılımları tespit etmekle kalmıyor, aynı zamanda gelecekte olası saldırıları da engelleyecek önlemler alıyor. Bu yenilikçi çözüm, hem küçük hem de büyük işletmeler için ideal bir seçenek sunuyor. Yerel ağlarınızı korumak ve verilerinizi güvende tutmak için Acronis EDR çözümünü tercih edebilirsiniz.

MSPler için Entegre Uç Nokta Algılama ve Yanıt + Yedekleme Çözümü

Acronis, siber korumada dünya liderlerinden biri olarak MSP’lerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için Acronis Cyber Protect Cloud için Acronis Advanced Security + Endpoint Detection & Response (EDR) sunuyor.

Acronis EDR ile Kapsamlı Güvenlik ve Veri Koruması

Acronis EDR, MSP’lerin ve hizmet verdikleri işletmelerin daha kapsamlı güvenlik ve veri koruması sağlamasını kolaylaştırır. AI tabanlı saldırı analizi gibi yeni yeteneklerle Acronis EDR, karmaşıklığı azaltarak iş akışlarını basitleştirir ve MSP’lerin güvenliği daha iyi benimsemelerini sağlar.

EDR’nin Kritik Bir Araç Haline Gelmesi

Uç noktaların artması ve siber tehditlerin sıklığının artmasıyla birlikte EDR, olaya müdahale ve veri koruma mücadelesinde kritik bir araç haline gelmiştir. Ancak konuşlandırması ve sürdürülmesi zor çözümler, EDR’nin yaygın olarak benimsenmesinin önünde bir engel haline gelir.

Acronis EDR’nin Avantajları
  • Optimize Edilmiş Olay Analizi: Maliyetli güvenlik uzmanlığına veya zaman alıcı süreçlere dayanmadan güvenlik olaylarını ve olası saldırıları hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmek ve önceliklendirmek için Optimize Edilmiş Olay Analizi.
  • Yedekleme ve Kurtarma ile Entegre Güvenlik: Arıza süresini en aza indirmek ve bir saldırı durumunda iş sürekliliğini sürdürmek için kritik öneme sahip kapsamlı koruma için Yedekleme ve Kurtarma ile Entegre Güvenlik.
  • Komple Bir Siber Koruma Çözümü: Tek bir çözümler Komple Siber Koruma Çözümü — MSP’lerin dağıtması, yönetmesi ve ölçeklendirmesi için basit çok noktalı çözümlerin doğasında bulunan maliyet, karmaşıklık ve güvenlik boşluklarını ortadan kaldırıyor.
Bir EDR Uzmanı Olarak Eric O’Neill’in Görüşü

Eski FBI karşı istihbarat ajanı Eric O’Neill, “EDR, güvenlik personelinin potansiyel olayları verimli bir şekilde araştırmasına, iyileştirmesine ve bunlardan kurtulmasına izin verirken aynı zamanda saldırı yüzeyini ve tehdit aktörünün bekleme süresini de azaltır. EDR teknolojisindeki en son gelişmeler, saldırı değişikliklerinin hızlı analizine, olaylara yanıt verme süresinin kısalmasına ve tüm kuruluşlar için daha iyi iş sürekliliğine olanak tanıyor” dedi.

Acronis EDR, Acronis Advanced Security + ED Advanced Pack içerisinde kullanılabilir durumda. Daha ayrıntılı bilgi gerektiren MSP’ler veya birebir servis sağlayıcı demosuna buradan ulaşabilirler.

Acronis, Yeni EDR Çözümü ile Uç Nokta Güvenliğini Basitleştiriyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Acronis, Yeni EDR Çözümü ile Uç Nokta Güvenliğini Basitleştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Sportboss Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı rakı fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor