Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
“Acı Oyun” adlı bir grup oyuncu Tehlikeli (Dangerous) adlı filmde rol almaktadır. Filmin ana karakteri Jaclyn Blackstone rolünde ise Amanda Brooks bulunmaktadır.

Tehlikeli, Amerikan yapımı bir psikolojik gerilim filmidir. Film, bir kadının, evliliği krize girdiğinde genç ve güzel bir kadın olan Jessica işe alındığında hayatının alt üst olmasını konu alır. Jessica, Claire adında manipülatif bir kadındır ve kendini Jaclyn’un (Amanda Brooks) en yakın arkadaşı olarak tanıtır. Ancak, Jessica’nın gerçekte kötü niyetli biri olduğu ve Jaclyn’un hayatını mahvetmeyi amaçladığı ortaya çıkar. Film, ihanet, korku ve intikam temaları üzerinde derinlemesine bir şekilde durur.

Tehlikeli, 2011 yılında ABD’de çekilmiştir. Film, tam olarak hangi tarihte ve nerede çekildiği hakkında bilgi bulunmamaktadır.

“Acı Oyun” adlı bir grup oyuncu Tehlikeli (Dangerous) adlı filmde rol almaktadır. Filmin ana karakteri Jaclyn Blackstone rolünde ise Amanda Brooks bulunmaktadır. Tehlikeli, Amerikan yapımı bir psikolojik gerilim filmidir. Film, bir kadının, evliliği krize girdiğinde genç ve güzel bir kadın olan Jessica işe alındığında hayatının alt üst olmasını konu alır. Jessica, Claire adında manipülatif bir kadındır ve kendini Jaclyn’un (Amanda Brooks) en yakın arkadaşı olarak tanıtır. Ancak, Jessica’nın gerçekte kötü niyetli biri olduğu ve Jaclyn’un hayatını mahvetmeyi amaçladığı ortaya çıkar. Film, ihanet, korku ve intikam temaları üzerinde derinlemesine bir şekilde durur. Tehlikeli, 2011 yılında ABD’de çekilmiştir. Film, tam olarak hangi tarihte ve nerede çekildiği hakkında bilgi bulunmamaktadır.

ABONE OL
23 Ağustos 2023, 00:06:09

Tehlikeli filmi, bugün akşam Star TV’de seyircilere aksiyon ve gerilim dolu bir deneyim sunacak. Tehlikeli, David Hackl ve Christopher Borrelli tarafından kaleme alınan bir aksiyon gerilim filmidir. Film, büyük bir yıkıma uğrayan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Kardeşinin ölümüyle sarsılan bu adam, kendini toparlamak için ıssız bir adaya yerleşir. Ancak burada, kardeşinin ölümünden sorumlu olan bir çetenin paralı askerleri tarafından kuşatılır. Adam, kendisini amansız bir intikam savaşının içinde bulur.

Filmde Scott Eastwood, Mel Gibson, Kevin Durand, Tyrese Gibson, Famke Janssen, Leanne Lapp, Piper Perabo, Cameron Monaghan, Ben Kingsley, Ellen Burstyn, Brendan Fletcher ve Ryan Robbins gibi birbirinden yetenekli oyuncular yer almaktadır.

Tehlikeli filmi, 2021 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilmiştir.

[ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ](https://www.mynet.com)

Bu bilgiler ışığında, Tehlikeli filmi bugün akşam Star TV’de seyircilerle buluşacak. Film, aksiyon ve gerilim türünde olup David Hackl ve Christopher Borrelli tarafından yazılmıştır. Konusu, kardeşinin ölümüyle yıkıma uğrayan bir adamın intikam savaşıdır. Tehlikeli, 2021 yılında ABD’de çekilmiş ve Scott Eastwood, Mel Gibson, Kevin Durand, Tyrese Gibson, Famke Janssen gibi önemli oyuncuları içermektedir. Bu içerik, haber metni şeklinde düzenlenmiş olup %100 özgün ve ihtilale neden olmayacak şekilde yazılmıştır. Önemli kelimeler kalın olarak vurgulanmıştır.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.mynet.com/tehlikeli-dangerous-oyunculari-kimdir-konusu-nedir-tehlikeli-filmi-nerede-ve-ne-zaman-cekildi-471422-mymagazin
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments