SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
6604
2446 0

Acer'dan oyuncular için yeni monitörünü tanıttı

Acer'dan oyuncular için yeni monitörünü tanıttı
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Acer’ın oyuncular için geliştirdiği iki farklı monitör ile artık, uzun kullanımlarda gözler daha az yorulacak. 24.5 ve 27 inç büyüklüğe sahip iki farklı monitör bizleri bekliyor.

Acer‘ın Predator XB2 serisi monitörü ile artık oyuncular daha hızlı ve kaliteli görüntü ile istediği oyundan daha fazla zevk alabilecek

1ms yanıltma süresi olan monitör, 240Hz yenileme oranına sahip. 24.5 ve 27 inç büyüklüğe sahip iki farklı monitör ile piyasaya çıkacak olan Acer, Full HD çözünürlüğe sahip.

Monitörlerde, Acer EyeProtect teknolojisi ile birlikte; gözlerin titreşimli görmesi giderilmiş, ekran parlaklığı, mavi ışık ve aşırı aydınlık ortamlarda titreşim engeli, mavi ışık filtresi ile uzun kullanımlarda gözleri daha az yorması sağlanmış.

Monitörde HDMI, DisplayPort ve Usb 3.0 portları bulunuyor.

ACER PREDATOR MONİTÖR FİYARTLARI AÇIKLANDI?

Acer, yeni iki farklı monitörün fiyatlarını da açıkladı. 24.5 inç büyüklüğe sahip Predator  XB252Q modelli cihazın fiyatı 799$’a, 27 inç büyüklüğe sahip Predator XB272 modelli cihazın fiyatı ise 959$’dan satılacak. Fakat ülkemizde şuanlık ne kadardan satılacağı bilinmiyor.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Acer'dan oyuncular için yeni monitörünü tanıttı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Acer'dan oyuncular için yeni monitörünü tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Acer'dan oyuncular için yeni monitörünü tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.