yükleniyor...

Acer’dan 4 bin 249 TL’lik yeni 31″ inç oyuncu monitörü Amazon.com.tr’de!

Acer, oyuncular için yeni bir 31 inç monitör piyasaya sürdü. Bu monitör, 4 bin 249 TL fiyatıyla Amazon.com.tr’de satışa sunuldu. Yüksek performans özellikleri ve oyun deneyimini geliştiren teknolojileri ile bu monitör, oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Acer monitörünün 144Hz yenileme hızı, 1ms tepki süresi ve NVIDIA G-Sync teknolojisi ile minimum gecikme süresiyle oyunlarınızı oynayabileceksiniz. Ayrıca, yüksek çözünürlüklü ekranı, parlaklık ve renk kalitesi ile göz kamaştıran bir görüntü sunuyor. Siz de Acer 31 inç oyuncu monitörünü satın alarak oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Acer Nitro ED2 Serisi Oyuncu Monitörleri Amazon’da Satışa Sunuldu

Acer Nitro ED2 serisinin ED322Q P oyuncu monitörü, ev eğlencenize pürüzsüz görsellerle sürükleyici bir deneyim getiriyor. Çerçevesiz tasarımı, geniş ve kavisli ekranı sayesinde film izlerken ve oyun oynarken kesintisiz görüş sağlıyor.

Oyunlarda Kusursuz Netlik ve Gerçekçi Renkler

Oyuncular için sunduğu özelliklerle dikkat çeken Nitro ED322Q P, kusursuz netlik ve gerçekçi renklerle üstün bir oyun performansı sunuyor. Monitör, AMD FreeSync™ Premium teknolojisinin sunduğu yüksek yenileme hızıyla kırılma, takılma, bozulma ve titremeleri ortadan kaldırıyor. 165 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi ile yüksek tempolu oyunlarda bile daha az fark edilebilir bulanıklık ile oyuncuların rekabet gücünü yükseltiyor.

Full HD 1920 x 1080 çözünürlüklü ve 100.000.000:1 kontrast oranına sahip çerçevesiz tasarımlı ekranıyla Nitro ED322Q P, kullanıcılarına keskin ve sınırsız bir görüntü kalitesi sağlıyor. Monitörün 31,5 inçlik 1500 R kavisli ekranı 178°’ye varan geniş görüş açısıyla aslına sadık gölge ve kontrastlar elde etmek mümkün hale geliyor.

Visual Response Boost Teknolojisi

Monitörün, sahip olduğu Visual Response Boost (VRB) teknolojisi, hızlı hareketler içeren sahnelerdeki bulanıklığı azaltmak için arka ışığı hızlı bir şekilde kapatıyor ve kareler arasına yanıp sönen boş siyah sahneler ekliyor.

Göz Sağlığınızı Koruyan Özellikleri Dikkat Çekiyor

Acer Nitro ED322Q P, oyuncular gibi uzun süre ekran başında kalan kullanıcıların göz sağlığını koruyacak çeşitli özellikleri bünyesinde barındırıyor. ComfyView özelliği ekran yansımalarını önlerken, Acer Flickerless teknolojisi sağladığı sabit güç kaynağıyla ekran titremesini ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Kullanıcılar ayrıca Acer BlueLightShield özelliğiyle, ekranlardan yayılan ve göze zararlı olan mavi ışığın oranını basit ve hızlı biçimde ayarlayarak uzun süre rahat görüntüleme sağlayabilirler.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer ED322Q P, Türkiye’de Amazon.com.tr üzerinde 4 bin 249 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Acer’dan 4 bin 249 TL’lik yeni 31″ inç oyuncu monitörü Amazon.com.tr’de! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Acer’dan 4 bin 249 TL’lik yeni 31″ inç oyuncu monitörü Amazon.com.tr’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle American Horror Story Izle Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü gl hf ne demek 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor