yükleniyor...

Acer V Nitro Serisi Türkiye’de Satıa Sunuldu

Acer V Nitro Serisi Türkiye piyasalarına giriyor. Ülkemizde ilk defa 6. nesil işlemci barındıran cihazlar, daha ülkemizde 5.nesil işlemcileri göremeden direk olarak 6. nesile geçmesi en çok ceplerimizi yakacak.

Ülkemize gelecek olan serinin 6. nesil işlemcisi, 32 GB’a kadar DDR4 belleği, üst düzey Nvidia grafik işlemcileri, SSD/SSHD/HDD gibi farklı depolama alanları bulunan serileri satışa sunuyor. Tabi kide herkesin cebine uyacak donanımlara sahip alt modelleride satışta örneğin “Aspire VN7-792G” modelini ele alacak olursak an itibari ile 1 adet 6. nesil işlemcili ve 4 adet 4. nesil işlemcili modelleri bulunuyor.

6. Nesil işlemcili cihazın teknik detayları şu şekilde; İntel i5-6300HQ 2.30 GHz hızındaki işlemcisi, 17.3 inç Full HD ekranı, 4 GB NVIDIA GeForce GTX 960M ekran kartı, 8 GB DDR4 belleği, 1TB HDDsi, 8 GB SSDsi(80 GB SSD olabilir, fakat sitesinde 8GB yazdığından 8GB olarak alındı.) ve 64 bit Windows 10 Home işletim sistemi ile geliyor.

Acer’ın yeni V Nitro serisi ortalama olarak 3000 Türk Lirası ile 4000 Türk Lirası arasında değişmektedir.

 

Acer V Nitro Serisi Türkiye’de Satıa Sunuldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Acer V Nitro Serisi Türkiye’de Satıa Sunuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla