SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
640
237 0

AA 2 indir! AA Oyununun Yenisi AA 2 Çıktı!

AA 2 indir! AA Oyununun Yenisi AA 2 Çıktı!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Dünya üzerindeki akıllı telefonlar için yapılmış bir yığın oyun olduğunu biliyoruz. Bunlara geçtiğimiz aylar içerisinde bir yenisi daha eklenmişti. Flapy Bird oyunundan sonra insanları zorlamaya yönelik yapılan AA isimli bu oyunun bir yeni daha versiyonu yayımlandı. AA 2 isiminde yayınlanan oyun AA oyununun bir yeni versiyonu durumunda fakat eski sürüm olan AA için bir birinden farklı icatlar bile yapılmıştı. Bu icatlardan bir tanesini size hatta video ile gösterelim:

Yukarıda da görüldüğü gibi insanların zeka seviyelerini zorlayan bu oyunun yeni versiyonu çıkmış olsa bile şuanda oyunu bitirebilen insan sayısının çok fazla olduğunu düşünmüyoruz. Aşağıdaki linkler üzerinden oyunun yeni versiyonlarını indirebilirsiniz. AA 2 indir…

iOS: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Android: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

WP: Şuanda oyunun Windows Phone sürümü yayınlanmadı.

 AA 2 indir , AA 2 Apk , AA 2 Android , AA2 İos
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" AA 2 indir! AA Oyununun Yenisi AA 2 Çıktı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere AA 2 indir! AA Oyununun Yenisi AA 2 Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda AA 2 indir! AA Oyununun Yenisi AA 2 Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.