SONRAKİ
BiTaksi Hayvanları Unutmadı! BiTaksi Hayvanları Unutmadı!
ÖNCEKİ
Huawei Mate 20 Pro’nun Resmi Videosu Sızdı ! Huawei Mate 20 Pro’nun Resmi Videosu Sızdı !
910
337 0

A101 E-Ticaret’e Adım Attı!

A101 E-Ticaret’e Adım Attı!
Yazar: Berkay Eke

3 Ekim 2018

Perakende market zincirlerinden en çok tercih edilen marketlerden biri olan A101 ilk online mağazasını açarak e-ticaret sektörüne ilk kez giriş yaptı.

Perakende market zincirlerinden en çok tercih edilen marketlerden biri olan A101 ilk online mağazasını açarak e-ticaret sektörüne ilk kez giriş yaptı. Online alışveriş yapmak isteyen kişilerin online.a101.com.tr adresine uğramaları gerekmektedir.

Birçok perakende market zincirleri gibi hem ucuz olması yönüyle hem de her hafta birçok üründe yaptığı kampanyalar sayesinde milyonlarca müşteriye sahip olan bir market zinciri haline gelmeye başladı. Hemen hemen her mahallede yerini alan bu market zinciri artık daha fazla müşteriye ulaşmak için çağa ayak uydurma amacıyla e-ticaret kanalını aktif hale getirdi.

A101’in online alışveriş servisini kullanmak için online.a101.com.tr internet adresine girilmesi gerekiyor. Online web sitesi üzerindei market, elektronik, ev, yaşam, anne, bebek, tekstil, oyuncak, otomotiv, yapı, bahçe, market gibi pek çok alanda ürün yelpazesinde satın alma imkanı sunmakta.

Perakende sistemi içerisinde kısa bir sürede büyük bir başarı yakalayan A101 marketler zinciri bu başarısını bir de e-ticaret sistemiyle geliştirmeye devam edecek. A101 mağazalarında her hafta uygulanan indirimler konusunda da online market üzerinde Fırsatlar kısmında bu indirimlerin devam ettiği gözüküyor. A101 perakende market zinciri tarafından yürütülen bu proje üzerinden alışveriş yapıldığı zaman 101 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı da sunduğu belirtiliyor.

" A101 E-Ticaret’e Adım Attı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere A101 E-Ticaret’e Adım Attı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda A101 E-Ticaret’e Adım Attı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Berkay Eke Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.