yükleniyor...

7. ALTIN MARKA ÖDÜLleri’nden Renault’ya iki ödül

ALTIN MARKA ÖDÜLLERİ, Türkiye’nin en prestijli marka ödüllerinden biridir ve kazananlar arasına bu yıl Renault da katıldı. Renault, “En İyi Otomobil Markası” ve “En İyi Dijital Pazarlama Stratejisi” kategorilerinde ödül kazandı.

Renault, geçmişten bugüne kadar inovasyon ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla otomobil dünyasında öne çıkan bir marka olmuştur. Bu sebeple, En İyi Otomobil Markası ödülünü alması şaşırtıcı olmamakla birlikte En İyi Dijital Pazarlama Stratejisi ödülüyle de teknolojiyi kullanarak müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkardığını kanıtlamıştır.

Renault, kazandığı bu iki ALTIN MARKA ÖDÜLÜ ile sektöründe liderliğini perçinlemiş ve müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarına devam edecektir.

Renault Yılın Otomotiv Markası Seçildi

Bu yıl 7.’si düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Renault, Yılın Otomotiv Markası seçilirken, MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş Yılın CEO’su ödülüne layık görüldü.

Ödül Töreni Zorlu Raffles Hotel’de Gerçekleşti

Markaların sektördeki başarılarını ve liderliğini tescil etmesi açısından büyük önem taşıyan 7.Altın Marka Ödülleri, Zorlu Raffles Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Otomotiv sektörünün öncü markalarından Renault, yenilikçi modelleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarak, halk oylamasında Yılın Otomotiv Markası seçildi.

MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş Yılın CEO’su Ödülüne Layık Görüldü

Törende, Yılın CEO’su ödülüne layık görülen MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş büyük bir gurur duyduğunu belirterek, “Müşterilerimizin memnuniyeti ve markamızı seçerken bize duydukları güveni her zaman korumak için adımlarımızı atıyoruz. Yeni lansman ataklarımız sırasında gelen bu ödüller, bize motivasyon kaynağı olacak ve iddiamızı daha da kuvvetlendirmemize etki edecek. Çok değerli bu iki ödülü bizlere layık gören herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş

7. Altın Marka Ödülleri’nde Renault, Yılın Otomotiv Markası seçildi. Ödül töreni Zorlu Raffles Hotel’de gerçekleşti. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi modelleriyle öne çıkan Renault, halk oylamasında otomotiv alanında yılın markası seçildi. Ayrıca, MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş Yılın CEO’su ödülüne layık görüldü. Berk Çağdaş, aldığı ödülle ilgili olarak müşterilerinin memnuniyeti ve markalarını seçerken kendilerine duydukları güveni korumak için adımlar attıklarını belirtti. Renault’un aldığı bu ödüller, şirketin motivasyonunu artıracak ve iddiasını daha da kuvvetlendirecektir.

7. ALTIN MARKA ÖDÜLleri’nden Renault’ya iki ödül konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 7. ALTIN MARKA ÖDÜLleri’nden Renault’ya iki ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler Aba Nedir dijital platform ne demek yapılacaklar listesi uygulama nick oluşturucu tarhana ekşi olursa ne yapılır demon slayer izle 1997 doğumlu kaç yaşında olur