yükleniyor...

3D Touch Android Cihazlara Geliyor!

Bilindiği üzere Apple , İphone 6s ve 6s Plus cihazlarıyla bizleri 3D Touch denen yeni bir kavramla tanıştırmıştı. Donanımsal olarak cihazlarına yerleştirdiği bu özellik , daha önceki İphone modellerinde Jailbreak yoluyla bazı farklılıklarda kullanılabilir hale geliyordu. Ancak Android piyasasında bu özellik farklı bir şekilde bizlere ulaşacak.

Google’ın bu yılki yeni Android sürümü olarak lanse edeceği Android N çoğu özelliğiyle sızdırılmış , hatta Google tarafından Beta sürüm olarak Nexus ve Android One cihazlarına verilmişti. Bu kez ortaya çıkan yeni bir özellik ise heyecan yaratan cinsten. İphone 6s ve 6s Plus’ta donanımsal olarak bulunan 3D Touch teknolojisi , Android N sürümü ile yazılımsal olarak Android platformundaki cihazlara kullanılabilecek. Apple’ın kullandığı sistemle birebir aynı olmasa da benzerlik taşıyan bu özellik aynı zamanda , 3D Touch benzeri bazı donanımsal parçaları barındıracak yeni cihazlarda da bizleri karşılayacak.

Yeni özellik hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3D Touch Android Cihazlara Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 3D Touch Android Cihazlara Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla