yükleniyor...

24 Ayar iPhone 7 Satışa Sunulacak!

Gelişiyle birlikte büyük bir dikkat çeken iPhone 7 serisi modellerin her geçen gün bir yeni gelişmeyle geliyor. Ve en iyi haberi ise 24 ayar iPhone 7 modelleri kapıda.

iPhone 7 modellerinin çıkışıyla birlikte en çok dile gelen konusu fiyatı olmasına rağmen katlanarak artmaya devam edecek. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin fiyatları 3bin küsür liradan başlayarak 4 bin lira civarına hatta ve hatta daha da yükselmeye devam eden modellere sahip. Ancak bunlar bana vız gelir tırıs gider giden okurlarımız varsa bu haber tam onlara göre. 24 ayar altın kaplamalı çerçevesiyle ve arkasında elmaslarla ejderha kabartması bulunan iPhone 7 ile 7 Plus’lar tam sizler için.

24 ayar iPhone 7

Telefon üzerinde uygulanan bu altın kaplama işlemi 20 ayrı aşamadan geçmekte. 20 ayrı aşamanın tamamlanmasının ardından ortaya Okan yeni ürünün fiyatı da parmak ısırtacak cinsten. iPhone 7 ve 7 Plus’ın fiyatları 1,900 dolardan başlamakta. 32GB’lik iPhone 7’nin fiyatı 1,900 dolar, 128GB’lik 2,400 dolar, 256GB’lik model ise 2,600 dolara satılmakta. iPhone 7 Plus için ise fiyatlar 100 dolar artış gösteriyor.

Ancak bu fiyatlara pek de sevinmeyin. Çünkü bu fiyatlar yalnızca altın kaplamalı modeller için geçerli. Eğer Apple logosunun yer aldığı yerde elmas tanelerinin olmasını ve altın kabartma ile ejderha figürünün yer almasını istiyorsanız kesenin ağzını biraz daha fazla açacaksınız. Bu saydığımız tasarımda bir telefonun 128 GB’lik iPhone 7’nin fiyatı 4,000 dolar, iPhone 7 Plus ise 4,500 dolar.

Berkay Eke / Technosfer

24 Ayar iPhone 7 Satışa Sunulacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 24 Ayar iPhone 7 Satışa Sunulacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla