yükleniyor...

23 Nisan için MediaMarkt indirime gitti

23 Nisan için indirime giden ünlü teknoloji marketler zinciri MediaMarkt, Pazar günü satış üzerine satış yapacak diyebiliriz. Bu anlamda herkesi mağazalara bekliyoruz.

23 Nisan’ın yaklaşması ile Teknoloji markaları indirimlere başladı. MediaMarkt tarafından Türkiye genelinde yapılan indirimlerin bir kısmını aşağıda sizler için listeledik. Çocuklarını sevindirmek isteyen ebeveynlerin 48 ay taksit imkanı MediaMarkt mağazası ve sitesinde yer alıyor. MediaMarkt indirimlerinden beğendiğinizi sizde hemen satın alabilirsiniz ki ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu söylemek gerekiyor. Bu özel günde sizde özel fırsatları kaçırmadan nakit veya kredi kartıyla bu ürünleri satın alın. Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi için okumaya devam edin.

GERÇEK FİYATLARINDAN ÜZERİNDEN İNDİRİM YAPILDI

Gençler için önemli indirimler yapması ile bilinen markanın diğer teknoloji devi olarak düşündüğümüz markalardan farklı bir satış stratejisi izlemesi ve çocukları düşünmesi bir gelişme olarak görülebilir. Ürünlerin fiyatlarını önceden artırıp sonradan indirim yapıldığı yönünde yorumlar yapmak yerine MediaMarkt, fiyatlarda çok büyük güncellemeler yaptı. Bu indirimler gerçekten çok büyük olay yaratacak diye düşünüyoruz ki bu anlamda sizlere bu içerikleri sunmak istiyoruz.

Öğrenciler ve şirket çalışanlarına özel olarak Microsoft Office kampanyasında sizde 99 TL’ye bu pakete sahip olabiliyorsunuz. Bunun akabinde Samsung marka telefon almak isteyen herkes bu markanın mağazalarına gitsin çünkü Galaxy S7 sadece 2799 TL gibi bir fiyat etiketi ile raflarda satışa sunuluyor. MediaMarkt çalışanları size çok daha iyi yardımcı olacaklardır.

23 Nisan için MediaMarkt indirime gitti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 23 Nisan için MediaMarkt indirime gitti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla