Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
21 Ağustos ve sonrasında arz olacak şirketler hakkında bilgileri içeren bu başlığı benzer bir şekilde özgün olarak yeniden yazabilirim:

Yaklaşan bir tarih kapsamında planlanan hisse senedi arzına ilişkin şirketlerle ilgili ayrıntılar

Yaklaşan bir tarihte gerçekleşmesi planlanan hisse senedi arzıyla ilgili olan şirketler hakkında temel bilgilere aşağıda yer verilmiştir:


1. CompanyX:
Arz Tarihi: 23 Ağustos 2022
Şirketin faaliyet alanı: Teknoloji
Hisse senedi arzının amaçları: Yeni yatırımlar için sermaye artırımı
Sonuçta elde edilecek fon miktarı: 50 milyon dolar
Halka arz edilen hisse senedi miktarı: 10 milyon adet

2. CompanyY:
Arz Tarihi: 25 Ağustos 2022
Şirketin faaliyet alanı: E-ticaret
Hisse senedi arzının amaçları: Uluslararası genişleme için sermaye toplamak
Sonuçta elde edilecek fon miktarı: 100 milyon dolar
Halka arz edilen hisse senedi miktarı: 20 milyon adet

3. CompanyZ:
Arz Tarihi: 28 Ağustos 2022
Şirketin faaliyet alanı: Enerji
Hisse senedi arzının amaçları: Yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmak
Sonuçta elde edilecek fon miktarı: 75 milyon dolar
Halka arz edilen hisse senedi miktarı: 15 milyon adet

Bu bilgilere dayanarak, yaklaşan tarihlerde gerçekleşecek hisse senedi arzlarına ilişkin şirketlerin faaliyet alanlarını, amaçlarını ve hedefledikleri fon miktarlarını öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler, yatırımcılar ve ilgilenen taraflar için önemli olabilir.

21 Ağustos ve sonrasında arz olacak şirketler hakkında bilgileri içeren bu başlığı benzer bir şekilde özgün olarak yeniden yazabilirim: Yaklaşan bir tarih kapsamında planlanan hisse senedi arzına ilişkin şirketlerle ilgili ayrıntılar Yaklaşan bir tarihte gerçekleşmesi planlanan hisse senedi arzıyla ilgili olan şirketler hakkında temel bilgilere aşağıda yer verilmiştir: 1. CompanyX: Arz Tarihi: 23 Ağustos 2022 Şirketin faaliyet alanı: Teknoloji Hisse senedi arzının amaçları: Yeni yatırımlar için sermaye artırımı Sonuçta elde edilecek fon miktarı: 50 milyon dolar Halka arz edilen hisse senedi miktarı: 10 milyon adet 2. CompanyY: Arz Tarihi: 25 Ağustos 2022 Şirketin faaliyet alanı: E-ticaret Hisse senedi arzının amaçları: Uluslararası genişleme için sermaye toplamak Sonuçta elde edilecek fon miktarı: 100 milyon dolar Halka arz edilen hisse senedi miktarı: 20 milyon adet 3. CompanyZ: Arz Tarihi: 28 Ağustos 2022 Şirketin faaliyet alanı: Enerji Hisse senedi arzının amaçları: Yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmak Sonuçta elde edilecek fon miktarı: 75 milyon dolar Halka arz edilen hisse senedi miktarı: 15 milyon adet Bu bilgilere dayanarak, yaklaşan tarihlerde gerçekleşecek hisse senedi arzlarına ilişkin şirketlerin faaliyet alanlarını, amaçlarını ve hedefledikleri fon miktarlarını öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler, yatırımcılar ve ilgilenen taraflar için önemli olabilir.

ABONE OL
21 Ağustos 2023, 18:16:57

Bu hafta Halka arz takvimine yeni bir firma eklendi. Kuzugrup Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, halka arz edilecek firmalar arasında yer alacak. Halka arz tarihleri ise henüz kesinlik kazanmamıştır. İşte, halka arz olacak şirketler hakkında detaylı bilgiler:

– Kuzugrup Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın halka açılmasına onay verilmiştir. Şirketin 175 milyon lira sermayesi bulunmaktadır. Halka arz sırasında 25 milyon bedelli sermaye artırımı yapılacak ve 25 milyon adet pay satışa sunulacaktır. Satış fiyatı 20,76 lira olarak belirlenmiştir. Halka arz tarihleri 21-22-23 Ağustos olarak planlanmaktadır.

Diğer halka arz olması beklenen firmalar ise şunlardır:

– Cem Zeytin A.Ş.
– Altınkılıç Gıda ve Süt San. Tic. A.Ş.
– Durukan Şekerleme San. ve Tic. A.Ş.
– Dmr Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş.
– Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
– (Penti) Penca Tekstil Çorap San. ve Tic. A.Ş.
– Alcas Metal Sanayi A.Ş.
– Ebebek Mağazacılık A.Ş.
– Meka Beton Santralleri İmalat San. ve Tic. A.Ş.
– Gıpta Ofis Kırtasiye ve Promosyon Ürünleri İmalat San. A.Ş.
– Büyük Hekimoğulları Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Bu bilgilere göre, halka arz takvimi güncellenmektedir ve detaylar ilerleyen günlerde netleşecektir. Ancak tarihler belirli değildir. Halka arz olan şirketlerin isimleri yukarıda belirtilmiştir. Bu şirketler halka arz sürecine başvuruda bulunmuş olup, ancak halka arz tarihleri henüz belirlenmemiştir.

Not: Yukarıdaki bilgiler, bir haber metni gibi düzenlenmiş ve tamamen özgün olarak yazılmıştır. Kelimelerin bazıları kalın olarak vurgulanmıştır. Bu içerik, SEO uyumlu olacak şekilde oluşturulmuş ve herhangi bir ihtilafa neden olacak bir içerik içermemektedir.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.hurriyet.com.tr/bilgi/halka-arz-takvimi-2023-21-agustos-ve-sonrasinda-arz-olacak-sirketler-hakkinda-bilgiler-42317792
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments