2019’a Kadar Microsoft Mobil Desteği Sunulacak!

29.04.2018
A+
A-

Son zamanlarda akıllı telefon pazarından yarıştan düştüğü düşünülen Windows Phone cihazların destekçisi Microsoft 2019 yılına kadar destek verileceğini açıkladı.

2019’a Kadar Microsoft Mobil Desteği Sunulacak!

Windows işletim sistemli akıllı cihazlar günümüzde unutulmaya yüz tutmuş hatta tarihin tozlu sayfalarında yerini almaya hazırlanırken Microsoft tarafından yapılan bir açıklamaya göre Microsoft işletim sistemli mobil cihazların 2019 yılına kadar destek verileceği belirtiliyor.

Her geçen gün ileriye giden teknolojik gelişmeler karşısında geride kalan Windows işletim sistemli mobil cihazlar birçok kişi tarafından yavaş yavaş unutulmaya başlandı. Böyle olunca da eskiye kıyasla insanların ilgisi azalmış oldu. Ancak bu durumu görmezden gelmeye çalışan Microsoft hali hazırda bulunan kullanıcılarını mağdur etmek istemiyor olacak ki 2019 yılına kadar akıllı mobil cihazlara destek verme kararı aldı.

Microsoft’un mobil cihazlar konusunda yaşanan pazar yarışından çekildiği düşünülürken bugün gerçekleşen bir konferans esnasında CEO Satya Nadella tarafından yapılan açıklamaya göre Microsoft’un mobil cihaz pazarından geri çekilmediğini ancak bu konu hakkında geliştirmelerin devam ettiği ve bulut servisinin yapay zeka ile desteklendiği geliştirmelerin yapıldığını aktardı.

"2019’a Kadar Microsoft Mobil Desteği Sunulacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 2019’a Kadar Microsoft Mobil Desteği Sunulacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2019’a Kadar Microsoft Mobil Desteği Sunulacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları