yükleniyor...

2018 Yeni Yıl Hediye Önerileri

Her yıl milyonlarca insan dünya genelinde yeni yılda sevdiklerine hediye alıyor. Eğer sizde 2018 yılında ne hediye almalıyım diye düşünüyorsanız 2018 yeni yıl hediye önerileri yazımız tam size göre…

2018 Yılına girmemize günler kaldı diyebiliriz. Yeni yılda bir çok kişi hediyeler vererek ve alarak mutlu olmak istiyorlar fakat bazen sevdiklerimize ne alacağımıza karar veremiyoruz. Sevdiklerinize teknolojik olarak bir hediye alacaksanız farklı fiyat aralıklarında her bütçeye uygun hazırlamış olduğumuz yazımızdaki 5 ürün fiyat-performans açısından tam olarak sizlere göre diyebiliriz. 

10₺ ile 100₺ Arasında En İyi Hediyeler

 

Xiaomi VR 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Fiyat: 39₺

Sanal gerçeklik gözlükleri son zamanlarda oldukça popüler denilebilir. Akıllı telefonlar ile çok rahatlıkla kullanılabilir durumda olan bu hediyeyi sevdiklerinize alabilir. Çekecek olduğunuz VR bir fotoğraf ile her zaman sevdiğiniz kişilerin yanında olabilirsiniz. 

 

 

Snopy SN-DJ77 Siyah DJ Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık

Fiyatı:65₺ 

Müzik dinlemek insanların ruhlarını sakinleştirir fakat herkesin zaman zaman başına gelmiştir kötü ses sistemi ile birlikte gelen kötü müzik dinlemek. Alacak olduğunuz bu kulaklık ile hediye almış olduğunuz kişi 2018 yılına mutlu ve sağlam kulaklar ile girebilir.

 

 

 

Logitech G300s Kablolu Oyuncu Mouse + Mousepad Seti

Fiyatı:98₺ 

Hediye almak istediğiniz kişi bir oyun düşkünü ise alacağınız bu oyuncu mause ve masusepad seti ile çok mutlu olacaktır. Oynamış olduğu oyunda her öldürdüğü adam işin size teşekkür edecek, oyunu kaybedip fareyi kırıncaya kadar sürekli aklına sizi getirecektir. 

 

 

100₺ ile 250₺ Arasında En İyi Hediyeler

Samsung Level U Bluetooth Kulaklık

Fiyat: 120₺

Alacak olduğunuz Samsung’un kulaklığı ile kablolardan hediye almış olduğunuz kişiyi kurturabilir ve rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Yeni nesil ses yalıtımı ve teknolojisi ile bu kulaklık tam sizlere göre. 

Huawei Honor 10000 mAh Powerbank

Fiyat: 127₺

Hediye alacak olduğunuz kişi size sürekli telefonumun bataryası bitti mi diyor? Her aradığınızda telefonuzu aramış olduğunuz kişi değilde operatörlerin aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyen ablası mı açıyor? O zaman bu ürün her anlamda hayat kurtaracak bir hediye diyebiliriz. 

 

Dark SW10S Akıllı Saat

Fiyat: 180₺

Hediye alacak olduğunuz kişinin zaman ile sorunları olabilir ya da atmış olduğunuz mesajları görmüyor da olabilir. Bu tip durumlar için ne yapıyoruz? En uygun fiyatlısından bildirim özelliği olan bir akılı saat alıp hediye ediyor. Telefon çantamdaydı cebimdeydi gibi bahaneleri ortadan kaldırıyoruz. 

Sony MDR-ZX220BTB Kulaküstü Bluetooth Kulaklık

Fiyat: 219₺

Sevdiğiniz parçaları Bluetooth teknolojisini kullanarak kablosuz dinleme imkanı sunan bu hediye ile akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Bluetooth özellikli bu kulaklıkla eşleştirdiğinizde istemiş olduğunuz tüm sesleri duyabilmeniz mümkün. Kablolardan sıkılan sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olabilir. 

2018 Yeni Yıl Hediye Önerileri konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 2018 Yeni Yıl Hediye Önerileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla