yükleniyor...

2017'nin en iyi akıllı telefonu: Huawei Mate 10 Pro'yu İnceledik

Amerikalı iş dergisi tarafından 2017’nin en iyi akıllı telefonu seçilen Huawei Mate 10 Pro’ya göz attık.

Huawei‘in en yeni akıllı telefonu Mate 10 Pro, yapay zeka destekli işlemcisi, Leica işbirlikli kamerası, yüksek kapasiteli pili ile bir akıllı telefondan bekleyebileceğinizin fazlasını sizlere sunabiliyor.

Huawei’in son zamanlarda 1849 yılında kurulan fotoğraf makinası üreticisi Leica imzalı kameraları akıllı telefonlarına yerleştiriyor. Arka kısımda iki kamera ve ön kısmında bir adet kamera bulunan Mate 10 Pro’nun ilk arka kamerası 12  MP çözünürlüğe sahip ve optik görüntü sabitleyicisi ile daha kaliteli videolar çekme imkanı sunuyor.

Son zamanlarda en çok oynan oyun Pubg‘nin mobil versiyonu “Free Fire” adlı oyunu ve yüksek grafik ve işlemci gücü gerektiren oyunlar ile test ettiğimiz Huawei Mate 10 Pro, oyunu oynadığımız esnada herhangi bir donma veya takılma yaşatmadan oyundan alabileceğimiz zevki fazlası ile verdi. 

2017'nin en iyi akıllı telefonu: Huawei Mate 10 Pro'yu İnceledik konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere 2017'nin en iyi akıllı telefonu: Huawei Mate 10 Pro'yu İnceledik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla